Antyspam
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Lignumsoft

Drew Trans II z Chojnic z nowym logo

Strefa biznesuAktualności 10 miesięcy temu    5.12.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Drew Trans II z Chojnic - lider w sektorze dystrybucji materiałów wykończeniowych - Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa zmienia logo firmy.

- Zmiana logo jest naturalnym efektem rozwoju naszej firmy na przestrzeni ostatnich latkomentuje Adam Szort, specjalista ds. marketingu Drew Trans II. - Praca nad nowym logo i jego kreacją trwała w sumie kilka tygodni, gdyż zależało nam, aby idealnie obrazowało ono naszą identyfikację i dziedziny, wokół których jesteśmy aktualnie skupieni – dodaje. - Zmiana logo jest ważnym wydarzeniem w naszej działalności i stanowi krok do dalszych zmian oraz umacniania naszej pozycji rynkowej – uzupełnia.

Poprzednie logo firmy obowiązywało od początku jej istnienia, czyli od roku 2000. Jego zmiana ma odświeżyć wizerunek firmy, a także pozwolić jej łatwiej wprowadzić do oferty nowy asortyment i kolekcje produktów z zakresu materiałów drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. To początek kompleksowych zmian wizerunkowych marki Drew Trans II. Dalsze kroki w tym obszarze przewidziane są do końca kolejnego roku kalendarzowego.

www.drewtrans.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Orzełek-Markisz