Antyspam
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Lignumsoft

Drzwi i panele ścienne. Duet idealny

Designaranżacje 9 miesięcy temu    8.01.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. INTER DOOR

Trzeba przyznać, że coraz częściej zaczynamy podejmować bardziej świadome wybory zakupowe. Zwłaszcza jeśli chodzi o drzwi. Oczywiście nadal skupiamy się na ich jakości i rozwiązaniach, ale zaczęliśmy bardziej zwracać uwagę na ich wygląd. Przy tym – korzystając z wielu możliwości jakie dają nam producenci. Marka INTER DOOR w swojej ofercie, obok drzwi posiada również panele ścienne. Razem – drzwi i panele tworzą spójną powierzchnię.

Czym właściwie jest panel ścienny? Panele ścienne mogą być stosowane jako trwała okładzina ścian w mieszkaniach oraz w biurach. Zabudowy i panele ścienne w estetyczny sposób maskują m.in. elementy konstrukcyjne. Warto jednak zaznaczyć, że pełnią też funkcję dekoracyjną. A to za sprawą bogatej kolorystyki, która umożliwia dopasowanie odpowiedniego dekoru do pomieszczenia oraz drzwi. Panele ścienne wykonane są z płyty MDF grubości 16 mm.

Trzeba przyznać, że panele ścienne to z jednej strony wygodne rozwiązanie, a z drugiej można niesztampowo zaaranżować przestrzeń nad i wokół drzwi. Marka INTER DOOR w swojej ofercie posiada panele, które idealnie sprawdzą się w domu, ale znacznie częściej Inwestorzy wybierają je do przestrzeni publicznych – hotel, biuro. Na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze? To wszystko zależy od … drzwi! Od tego w jakim są stylu a przede wszystkim w jakim kolorze. Zastosowanie paneli ściennych daje duże możliwości aranżacyjne. W hotelach sprawdza się idealnie aby nieco uciec od monotonii jaką często możemy spotkać na hotelowych korytarzach. Podobnie jest z resztą w inwestycjach mieszkalnych. Deweloperzy zaczęli dostrzegać takie rozwiązanie.

Panele ścienne to zdecydowanie elementy, które wprowadzają nowoczesność w przestrzeniach. W tych mniejszych jak np. mieszkania – taki panel, optycznie może podnieść sufit i wtedy wnętrze nie wydaje się małe i przytłoczone. Takie drobne sztuczki mogą znacząco wpłynąć na aranżację.

Plusem paneli jest ich bogata kolorystyka. Marka INTER DOOR posiada w swojej ofercie wzory dopasowane do drzwi, aby wszystko było spójne. A więc jeśli wybierzemy drzwi w kolorze np. żółtym – to bez obaw! Panel ścienny możemy mieć również w tym kolorze.

Warto pochylić się nad tym rozwiązaniem. W ten sposób zaznaczone wejście do mieszkania, czy biura lub zastosowanie paneli we wnętrzu – da nam efekt „wow”. Pamiętajmy – już nie tylko meble, oświetlenie czy dodatki aranżują nam przestrzeń i nadają jej charakteru.

www.interdoor.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Orzełek-Markisz