Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Palette Cad

Branża meblowa ma moc!

Strefa biznesuNowości 7 miesięcy temu    12.09.2018
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. miniBatt

Firma miniBatt, pionier w dziedzinie ładowania bezprzewodowego oraz ładowania akumulatorów, rewolucjonizuje branżę i wprowadza na rynek pierwszą meblową ładowarkę bezprzewodową średniej mocy.

Firma realizuje misję wdrożenia ładowania bezprzewodowego do codziennego użytku. Pragnie polepszyć samopoczucie swoich klientów, dostarczając im wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Ponadto wprowadza ulepszenia technologiczne, które ułatwiają użytkownikom codzienne funkcjonowanie w przestrzeni mobilnej. miniBatt stawia na innowacje w technologii Wireless and Power.

Działania miniBatt koncentrują się wokół szeroko pojętej mobilności, poprzez budowę i wdrażanie na skalę przemysłową nowoczesnych i bezprzewodowych ładowarek do smartfonów, tabletów i pozostałych urządzeń przenośnych. Ładowarki znajdują zastosowanie w różnego rodzaju meblach użytkowych oraz kontraktowych. Firma oferuje także powerbanki (banki energii zapasowej) z funkcją rozruchu pojazdów: motocykli, samochodów, łodzi motorowych i innych pojazdów mechanicznych zasilanych przy użyciu akumulatora.

Meblowe ładowarki bezprzewodowe
Pionierskim rozwiązaniem miniBatt są meblowe ładowarki bezprzewodowe. Poprzez wykorzystanie najnowszej technologii Qi, indukcja pozwala na szybsze ładowanie do napięcia 12 V. Eliminuje to problem zaplątanych kabli czy zagubionych ładowarek.

Do wyboru
W ofercie dla producentów mebli dostępne są trzy rodzaje ładowarek (FS80, FI80 oraz PowerDISTANCE).
FI80 to niewidoczna, podblatowa ładowarka, która zapewnia funkcjonalność, bez ingerencji we wzornictwo mebla. Dostępny jest także model nablatowy FS80. Poprzez swoje eleganckie wykończenie w czarnym lub aluminiowym kolorze, ładowarka jest niezwykle estetyczna, dzięki czemu nadaje meblom ekskluzywny wygląd.
PowerDISTANCE to pierwsza bezprzewodowa ładowarka indukcyjna bez potrzeby instalacji. Ładuje na odległość 35 mm przez dowolną powierzchnię np. drewno, szkło lub ceramikę.
Ładowarki miniBatt są kompatybilne z telefonami wszystkich producentów, którzy oferują możliwość ładowania indukcyjnego.

Przyjazne użytkownikowi
Wszystkie ładowarki miniBatt są łatwe w obsłudze i konfiguracji, co gwarantuje wysoki komfort ich obsługi. Wystarczy umieścić urządzenie na platformie ładującej i już nabiera mocy do dalszej pracy. Warto dodać, iż działają one z blatami wykonanymi z drewna, materiałów drewnopochodnych, a także szkła i ceramiki.

Gwarancja na lata
Wszystkie produkty do ładowania bezprzewodowego objęte są dwuletnią gwarancją, którą po rejestracji produktu można rozszerzyć o kolejny rok. Akcesoria miniBatt dostępne są w wybranych hurtowniach akcesoriów meblowych w całej Polsce.

ITA TOOLS Sp. z o.o.
ul. Wodna 9
30-556 Kraków
tel.: + 48 12 306 79 00
e-mail: biuro@itatools.pl
www.minibatt.pl
www.itatools.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ nowy
  7 miesięcy temu 1
  Czy te ładowarki obsługują technologię Quick Charge ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Orzełek-Markisz