Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Profix- system 20V

Egger- moda na taupe

Strefa biznesuNowości 6 miesięcy temu    23.11.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. EGGER Holzwerkstoffe

Kolor wyjątkowo trudny do opisania w każdym tego słowa znaczeniu.
Łączy on zarówno odcienie brązu, jak i szarości. Ale dzięki wielu możliwościom połączeń ma wszechstronne zastosowanie. Prawdopodobnie z tego powodu, aktualnie jest tak popularny, że zaczyna zastępować biel.


Można podjąć próbę opisania koloru taupe, jednak nawet osoby zajmujące się kolorami zawodowo mają z tym trudności. Niezależnie od tego, czy chodzi o odcienie takie jak ciepły szary, bogaty kremowy, czy też odcienie magnolii i różu – w każdym z tych przypadków możemy mówić o kolorze taupe.

Jedno jest jednak pewne: taupe jest teraz na topie. Ten wyjątkowo trudny do opisania kolor wypiera kolory stosowane w branży meblarskiej, czyli biel, która często nadaje pomieszczeniom sterylny wygląd, a także chłodne odcienie szarości. Taupe wizualnie ociepla pomieszczenia, zarówno w wariancie ciemnym, jak i jasnym.

Dzięki wszechstronności i neutralnej palecie kolorów jednobarwnych taupe firmy EGGER doskonale współgra z różnymi reprodukcjami drewna i materiałów.

Moda na taupe:

 • Modny kolor taupe zastępuje takie kolory jak biały i szary.

 • EGGER prezentuje swój asortyment nowoczesnych dekorów w tym kolorze: U790 Szary zimowy, U750 Szary jasny, U201 Szary krzemowy, U740 Szary ciemny, U752 Szary umbra.

 • Nazwa tej palety kolorów nawiązuje do odcieni futra kreta i pochodzi z języka francuskiego, w którym jest określana jako taupe [to:p].

 • Neutralna kolorystyka doskonale współgra z reprodukcjami drewna i materiałów.

Więcej na www.egger.com

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Lignumsoft