Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Festool - aplikacja work

Impress Decor- klasyczny żywioł

Strefa biznesuNowości 2 miesiące temu    23.01.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Impress Decor Polska

Natura ze wszystkimi jej przymiotami coraz intensywniej zwraca na siebie uwagę człowieka ,oferując przy tym ogrom informacji, inspiracji i piękna. Chętnie otaczamy się tym wszystkim co nas fascynuje, bawi czy też, idąc tropem filmów grozy, przeraża.

Drewno trawione ogniem budzi jednoznaczne skojarzenia, choć efekt często jest zjawiskowy, gdyż niesiony przez niekontrolowany żywioł. Dlaczego nie mielibyśmy okiełznać wizualnie palącej siły?

Dekor Carbonized Wood pierwotnie miał być dekorem uzupełniającym. Jednak większe powierzchnie chętnie go przyjęły dając oryginalny efekt. Zwęglony charakter staje się odważnym kandydatem do roli dekoru kuchennego czy salonowego.


Carbonized wood by Impress Decor

Brisbane Acacia to klasyczna akacja o nowoczesnym charakterze. Urzeka szczegółami i przy całym swym spokoju jest bardzo interesującym dekorem o wyjątkowo realnym wyglądzie. Jej „naturalne środowisko” to drzwi i meble, które zyskują szczególny charakter.


Brisbane Acacia by Impress Decor

Haze to zmineralizowane drewno leżakujące w tężniach, przez to przy zachowaniu rysunku drewna kolory są jasne, kwarcytowe nadające czystego i równego oblicza powierzchniom meblowym. Dedykowany meblom i blatom, świetnie spisujący się w konstrukcjach architektonicznych.


Haze by Impress Decor

Więcej na stronie: https://www.impress.biz/pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Orzełek-Markisz