Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Palette Cad

Korfu – łóżko kontynentalne marki Comforteo

InspiracjeMeble tapicerowane 4 miesiące temu    29.11.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Comforteo

Trzy komfortowe warstwy, posągowy kształt i nieszablonowy design. Łóżko kontynentalne Korfu zachwyca nie tylko wyrazistą konstrukcją, ale również wygodą rodem z hotelowego apartamentu.

Korfu to łóżko idealne dla osób, które lubią łamać schematy. Prosta bryła łóżka zyskuje na wyrazistości dzięki dużej wysokości posłania i kształtom nadającym jej lekkości oraz „puszystości”. Odpowiednio dobrane warstwy Korfu zapewniają odpowiednią wentylację i idealne dopasowanie do kształtów ciała.

Konstrukcja łóżka kontynentalnego marki Comforteo to trzy poziomy wygody. Pierwszy z nich stanowi podstawa ze sprężyn bonellowych – jest ona na stałe przymocowana do drewnianej ramy łóżka. Drugim poziomem jest materac kieszeniowy o siedmiu strefach komfortu. Natomiast ostatnią warstwę Korfu stanowi nakładka dobrana według indywidualnych preferencji – miękka (hard-top) lub twarda (soft-top).

Łóżko wyposażone jest również w dwa pojemniki na pościel z siłownikami gazowymi, ułatwiającymi otwieranie i zamykanie. Umieszczenie w Korfu skrytek na pościel to wyjątkowe rozwiązanie ze względu na jednoczesne zachowanie oryginalnej, kontynentalnej konstrukcji łóżka oraz wygody trzech warstw posłania.

Ze względu na swoje gabaryty Korfu najlepiej sprawdzi się w przestronnych sypialniach.

www.comforteo.eu

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft