Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Drew-Trans

Kup Festool SYSTEM 18V i otrzymaj akumulator Bluetooth® gratis!

Strefa biznesuAktualności 17 dni temu    2.04.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Festool

System 18 V Festool obejmuje szereg najwyższej jakości urządzeń akumulatorowych, dzięki którym fachowiec może pracować elastycznie i niezależnie od zasilania sieciowego.

System 18 V cechuje nie tylko możliwość pracy bezprzewodowej ale również niska waga, wysoka wytrzymałość i szybkie ładowanie. Obejmuje on akumulatory o trzech pojemnościach: 3,1 Ah, 5,2 Ah oraz 6,2 Ah, a także ładowarki: TCL 6 i SCA 8. W przypadku większości urządzeń, użytkownik może elastycznie dobrać akumulator, który będzie odpowiedni do danego zastosowania i potrzeb: lekki akumulator 3,1 Ah Compact, standardowy akumulator 5,2 Ah lub akumulator 6,2 Ah o najdłuższym czasie pracy. System ładowania Airstream, składający się z szybkiej ładowarki Airstream SCA 8 oraz akumulatorów BP 18 Li 5,2 AS i BP 18 Li 6,2 AS, skraca czas chłodzenia akumulatorów, a przez to także cały proces ładowania o 65%. Dzięki temu akumulatory są szybciej gotowe do użytku, a pracę można wykonywać bez przerw. W wybranych narzędziach 18 V w zakresie dostawy znajdują się również akumulatory Bluetooth®. W nowych kompaktowych odkurzaczach CT MINI/MIDI moduł Bluetooth® jest już wbudowany, a w przypadku odkurzaczy CT 26/36/48 można go łatwo dołączyć. Dzięki niemu odkurzacz uruchamiany jest automatycznie wraz z włączeniem narzędzia akumulatorowego. Ponadto, akumulatory Bluetooth® są dostępne do innych narzędzi jako wyposażenie dodatkowe. Można więc uzupełnić swój istniejący system Festool 18 V o funkcję autostartu odkurzacza.

Wytrzymały pakiet mocy
„Sama moc akumulatora to nie wszystko." - wyjaśnia Jürgen Zehnder (menedżer produktu w Festool) i kontynuuje: „Dla profesjonalisty wytrzymałość odgrywa naprawdę duże znaczenie. Na przykład podczas przycinania materiału za pomocą pilarki lub dopasowywania blatów kuchennych. Przy cięższych pracach polegających na wkręcaniu lub wierceniu, wytrzymały akumulator to nie tylko jedna z opcji, ale konieczność.” Jak wszystkie produkty Festool, również akumulatory są stworzone tak aby zwiększać komfort pracy. I tak w przypadku akumulatorów zastosowano gumowaną obudowę dzięki czemu zarówno obrabiany materiał, jak i akumulator są chronione przed uszkodzeniem. Dodatkowo gumowa powłoka zapobiega niepożądanemu ślizganiu się urządzenia po powierzchni materiału.

Pełna moc– krótki czas ładowania: system ładowania Airstream
Akumulatory Festool nadają się do ciężkich prac dzięki technologii Airstream. Na przykład podczas cięcia przy pełnym obciążeniu, akumulator bardzo mocno się nagrzewa. Dlatego tez musi ostygnąć, zanim będzie mógł zostać ponownie naładowany. Technologia Festool Airstream aktywnie wspiera ten proces: podczas ładowania akumulatorów Li-Ion, chłodne powietrze z otoczenia jest zasysane przez otwory boczne. W odróżnieniu od innych producentów, w systemie Airstream powietrze chłodzące płynie przez zamknięty kanał chłodzący. Ciepłe powietrze przepuszczane jest przez otwór pomiędzy akumulatorem a ładowarką, a następnie odprowadzane na zewnątrz przez wentylator umieszczony nad szczeliną wentylacyjną ładowarki. W ten sposób, najnowsze akumulatory Airstream w połączeniu z nową ładowarką SCA 8, zapewniają optymalną wydajność pracy. Poziom naładowania akumulatora można w każdej chwili sprawdzić dzięki trzem diodom LED. Dzięki wskaźnikowi poziomu naładowania wystarczy rzut oka, aby odczytać na ładowarce SCA 8 czas pozostały do pełnego naładowania.

Koncert życzeń: odpowiedni wariant dla Twoich potrzeb
Festool oferuje wiele możliwości doboru narzędzi do indywidualnych potrzeb. Opcja BASIC zawiera urządzenie wraz z Systainerem (bez akumulatora i ładowarki) i jest idealnym rozwiązaniem dla fachowców posiadających już narzędzia Festool. Wersja Compact to narzędzie wraz z akumulatorem o pojemności 3,1 Ah a PLUS z akumulatorem 5,2 Ah. Wersja Set to narzędzie z pełnym wyposażeniem. W przypadku np. wiertarko wkrętarek są to np. dodatkowe nasadki kątowe a w przypadku pilarek jest to szyna prowadząca. Warto zaznaczyć, że można dowolnie łączyć nowe ładowarki SCA 8 lub TCL 6 z akumulatorami 6,2 Ah Airstream, 5,2 Ah lub 3,1 Ah Compact. Ceny (sugerowane ceny producenta) są wyliczone rzetelnie, a kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów, niezależnie od tego, czy kupuje akumulator wraz z maszyną, czy dokupuje go później. W wersji Plus i Set nabywca otrzymuje kompletny pakiet, który zawiera urządzenie wraz z akumulatorami i ładowarką.

Od 1 kwietnia do 31 lipca 2019 przy zakupie narzędzia akumulatorowego z systemu18 V firma Festool dodaje akumulator Bluetooth 5.2 Ah ASI gratis.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.festool.pl/kampanie/microsites/18v

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Orzełek-Markisz