Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Inoxa

Meble WAJNERT- katalog pełen pozytywnej energii

InspiracjePokój dzienny 3 miesiące temu    10.12.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Meble Wajnert

Jesień to pora roku pełna pięknych kolorów, nasycona pozytywnymi barwami. Czas, w którym z przyjemnością zostajemy w domu, z filiżanką ulubionej kawy na kanapie oraz z nowym Katalogiem WAJNERT MEBLE. Katalogiem pełnym wyjątkowych mebli oraz energetyzujących inspiracji kolorystycznych.

Jesienne inspiracje w katalogu obfitują w gotowe aranżacje będące pomocą przy komponowaniu nowego wystroju domu czy mieszkania. Na kartach katalogu bowiem znajdziemy kolekcje modułowych mebli wypoczynkowych, wygodne sofy i fotele oraz eleganckie meble do salonu czy sypialni.

Wraz z premiera Katalogu Mebli premierę ma Katalog Basic, w którym zaprezentowano kompaktowe i funkcjonalne narożniki i sofy. Oba katalogi kierowane są do odbiorców, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania, doskonałe tkaniny oraz inspiracje pełne pozytywnej energii.

Zaplanuj swoją przestrzeń
Marka Wajnert w najnowszym katalogu nie tylko inspiruje, prezentując wiele aranżacji swoich kolekcji ale również ułatwia planowanie. Zaglądając na ostatnie strony katalogu będziecie mogli stworzyć swój idealny narożnik, dobierając moduły tak aby idealnie wpasowały się w miejsce jakim dysponujecie. W funkcjonalnym Plannerze oprócz elementów kolekcji znajdują się również zebrane w tabelę funkcjonalności każdej z kolekcji, które zachęcają do kreatywnej zabawy z meblami.

Pozytywna energia na wyciągnięcie ręki
Już dziś możesz zanurzyć się w świecie pozytywnej energii, bez wychodzenia z domu, z ulubioną kawą w ręce. Zamów nasze katalogi prosto do swojego domu. Aby otrzymać katalogi należy wypełnić formularz na stronie internetowej a katalogi zostaną wysłane pod wskazany adres.

Dla miłośników wersji elektronicznej katalogi dostępne są na stronie internetowej www.wajnert.pl
Zobacz katalog pełen pozytywnej energii, odwiedź świat mebli Wajnert!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft