Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Lignumsoft

Nowa hala magazynowa firmy Drew Trans II Chojnice

Strefa biznesuAktualności ponad rok temu    19.12.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Drew Trans II

Obserwowany w ostatnich latach dynamiczny rozwój branży meblarskiej i budowlanej ma miejsce również w Chojnicach. Powstał tam nowoczesny magazyn z zaawansowanymi systemami regałowymi.

Drew-Trans II, rodzinna firma z wieloletnimi chojnickimi tradycjami, z roku na rok rozwija się coraz bardziej, przez co staje się silną marką, już nie tylko lokalną, ale i ogólnopolską. W celu zapewnienia swoim Partnerom Biznesowym i Klientom możliwie szerokiego asortymentu i jego dużej dostępności firma na bieżąco inwestuje w unowocześnianie i rozbudowę swojej sieci handlowej. Wszystko po to, aby świadczyć usługi o najwyższej jakości i utrzymać nienaganny standard obsługi Klienta.

W czwartym kwartale 2016 roku rozpoczęła się budowa nowej hali w siedzibie firmy w Chojnicach przy ulicy Składowej. Prace budowlane szły pełną parą, tak aby w krótkim czasie móc ją oddać do użytku.
- Nowoczesna hala pozwala nam jeszcze bardziej podnieść standard świadczonych przez nas usług jak m.in. formatyzowanie i okleinowanie, obsługi klienta oraz zdecydowanie poprawia jakość pracy naszym pracownikom
mówi Zenon Wrzeszcz, Prezes Zarządu firmy Drew Trans II. Nowa hala została oddana do użytku w mijającym roku, dzięki czemu istotnie zwiększyła się powierzchnia magazynów firmy w Chojnicach. - Pozyskaliśmy dodatkowe metry kwadratowe przeznaczone specjalnie na nasze najbardziej rotujące produkty, aby świadczyć usługi jak najwyższej jakości! – dodaje właściciel.

Hala pozwoli właścicielom firmy szybko powiększyć powierzchnię produkcyjno–usługowo– magazynową.
- W nowej hali zostanie zastosowany nowoczesny system wysokiego składowania, co pozwali na pozyskanie jeszcze więcej powierzchni a magazyn będzie maksymalnie wykorzystany i możliwe stanie się wyeksponowanie nowej kolekcji produktowej Pfleiderer - wyjaśnia Zenon Wrzeszcz. Magazynowanie odbywać się będzie nowoczesnymi systemami Auto ID. Drukarki kodów kreskowych pozwolą na łatwe i czytelne oznaczanie towarów, natomiast terminale danych ułatwią zarządzanie stanami magazynowymi. Usprawnienie gospodarki magazynowej z pewnością przełoży się na zwiększenie szybkości obsługi klienta oraz poprawę jakości świadczonych usług.

Obecnie w Drew Trans II pracują 104 osoby, zatrudnienie sukcesywnie zwiększa się. Firma posiada cztery oddziały: macierzysty w Chojnicach, ponadto w: Czarnej Wodzie, Pile i Starogardzie Gdańskim.

www.drewtrans.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Orzełek-Markisz