Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Kemichal

Nowa linia szuflad Magic Box Glass

InspiracjeKuchnia miesiąc temu    19.03.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Grass Hopper

Kto ma dziś czas na porządkowanie kuchennych szafek czy szukanie w nich tego, co potrzebne na już? Lepiej wprowadzić do kuchni funkcjonalne rozwiązania, które znacznie ułatwią przygotowywanie posiłków oraz wypełnianie obowiązków.

Coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju gadżetów, które ułatwiają nam codzienne wybory oraz wykonywanie najzwyklejszych czynności. Wszystko po to, aby zaoszczędzić czas i zapewnić sobie wygodę.

A to właśnie komfort jest domeną Grass Hopper. Firma tworzy przede wszystkim praktyczne akcesoria meblowe, które mają ułatwić życie ich użytkowników. Dlatego wprowadziła kolejną nowość - szuflady MAGIC BOX. Występują one w dwóch wersjach – standardowej oraz GLASS, wzbogaconej o szklane panele.

MAGIC BOX – system szuflad cienkościennych
Potrzeba funkcjonalności mebli stale rośnie, a szuflady MAGIC BOX dobrze się w nią wpisują. Są połączeniem maksymalnego wykorzystania przestrzeni użytkowej z minimalistycznym designem, który odnajdzie się w każdej nowoczesnej kuchni.Szuflady MAGIC BOX wykazują się funkcjonalnością nie tylko podczas codziennego użytkowania, ale i montażu, który można szybko i łatwo wykonać samodzielnie. Co więcej, innowacyjny system dodatkowej regulacji w sprzęgłach montażowych pozwala na jeszcze łatwiejsze regulowanie szuflady. Istnieje ponadto możliwość jej dodatkowego wzmocnienia, a to dzięki zamontowaniu relingu wzdłużnego.

Szuflady w standardowej wersji uzupełnione są szufladami wewnętrznymi ze stalowym frontem. Jednak prawdziwie nowoczesny design zapewni MAGIC BOX w nowej linii GLASS. Szklane boki ze szkła hartowanego są nie tylko estetyczne, ale też odporne na uszkodzenia. Szuflady w obu wersjach zaprojektowano w stonowanych kolorach antracytu, bieli i szarości.

Posiadają one dedykowane wkłady na sztućce, system przegród i podziałek szuflad. Wszystkie te elementy zapewniają wysoki poziom ergonomii, w dużym stopniu wpływając na komfort spędzania czasu w kuchni. Prowadnice szuflad mają od 270 do 550 mm długości i trzy wysokości boków: 80, 120 i 170 mm.Więcej informacji na stronie www.grass-hopper.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Lignumsoft