Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Drew-Trans

Raumplus radzi- jak urządzić sypialnię na poddaszu ?

Strefa biznesuAktualności 4 miesiące temu    2.01.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Raumplus

Poddasze to idealne miejsce na urządzenie sypialni. Największym wyzwaniem są nieustawne przestrzenie pod skosami, które wymagają zamawiania rozwiązań na wymiar. I tu z pomocą przychodzą systemy oferowane przez Raumplus.

Pokój na poddaszu ma niezaprzeczalny urok, który dają mu połaciowe okna i zakamarki. Jednak dach z mniejszym lub większym skosem powoduje, że część pomieszczenia jest wyłączona z normalnego funkcjonowania. Często jest za niska nie tylko na ustawienie standardowej szafy lub stołu z krzesłami, ale nawet łóżka. Nierównomierna przestrzeń pod skosami z mankamentu może stać się atutem, jeżeli przeznaczymy ją na szafę lub garderobę. Aby tak się stało należy wybrać rozwiązania projektowane na wymiar. Konstrukcja regałów oferowanych przez Raumplus pozwala na dopasowanie ich do dowolnego kąta nachylenia sufitu.

Podobnie ma się z drzwiami przesuwnymi, których skrzydła uwzględniają geometrię konkretnej wnęki zabudowanej szafą. Dzięki temu każdy skos zamienić możemy w praktyczne miejsce do przechowywania. Zmieści się pod nim pojemna szafa na ubrania i akcesoria, a czasami nawet garderoba walk-in. Z kolei małe skosy pod oknami warto przeznaczyć na szafki lub regały na książki. Odzyskujemy w ten sposób cenną powierzchnie, pokój nabiera bardziej równomiernego kształtu.

Więcej inspiracji do wykorzystania w domu drzwi przesuwnych znajdziemy na www.raumplus.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft