Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Profix- system 20V

Rozwijaj swój biznes z nowymi frezarkami

Strefa biznesuAktualności 8 miesięcy temu    3.09.2018
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Marmax

Według szacunków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, w minionym roku Polska plasowała się na 6. pozycji, jeśli chodzi o produkcję mebli i 4. jeśli chodzi o ich eksport na świecie! Rodzime firmy potrzebują zatem niezawodnych urządzeń do obróbki drewna. W sukurs przychodzi MARMAX - polski producent obrabiarek sterowanych za pomocą komputera.

Firma specjalizuje się w produkcji ploterów frezujących CNC, a przy tworzeniu nowych rozwiązań wykorzystuje ponad 6-letnie doświadczenie w branży. MARMAX nieustannie rozwija się w produkcji obrabiarek sterowanych numerycznie, a wszystkie zamówienia planowane są z odpowiednim wyprzedzeniem i dostarczane do klienta na czas.

Jasne oczekiwania i konkretne rezultaty
Każde złożone zamówienie jest traktowane indywidualnie, aby zakupiony produkt spełniał wszystkie wymagania i służył przedsiębiorstwu przez lata. Nabywca ma możliwość skonfigurowania frezarki pod kątem własnych potrzeb. Filozofia firmy zakłada wysoki poziom obsługi klientów, dlatego tak ważna jest mobilność jej przedstawicieli i ich elastyczność oraz zaangażowanie w każdy projekt.

Nowe technologie dla branży meblowej
MARMAX oferuje urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, między innymi w przemyśle meblarskim, metalowym, reklamowym czy jubilerskim. Pomimo dużego zaawansowania technologicznego maszyn, są one niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze, co umożliwia realizację najbardziej złożonych, wymagających i śmiałych projektów. Zyskujesz więcej W ofercie firmy znajdują się plotery frezujące PREMIUM oraz PREMIUM PLUS Są to urządzenia przeznaczone do precyzyjnej obróbki materiałów drewnianych, drewnopodobnych, kompozytowych oraz tworzyw sztucznych i metali miękkich. Przy zakupie maszyn, producent udziela dwuletniej gwarancji na jej bezawaryjną pracę oraz serwisowanie urządzeń przez cały ten okres.

Rozwój wpisany w DNA
MARMAX to firma dynamiczna i innowacyjna. Nieustannie podąża za najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi dostępnymi na rynku, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Branża obrabiarkowa jest niezwykle wymagająca, dlatego zadaniem dobrego producenta jest stałe monitorowanie zmian zachodzących na rynku oraz podążanie za najnowszymi trendami w technologiach.

Wykwalifikowani specjaliści
U podstaw funkcjonowania firmy MARMAX tkwi głębokie przeświadczenie o odrębnych potrzebach odbiorców. Dlatego też każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i od początku czuwają nad nim przydzielone zespoły wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki takiemu systemowi pracy zamawiający zyskuje pewność, że otrzyma skrojone na miarę rozwiązanie.

MARMAX CNC
Kępie Zaleszańskie, ul. św. Jana Pawła II 4
37-415 Zaleszany
tel.: +48 669 336 870
E-mail: cncmarmax@gmail.com


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Lignumsoft