Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Bi-Plast

Siedzisz w biurze? To wstań!

Strefa biznesuAktualności 2 miesiące temu    11.03.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. FlyingDesk

To oczywiste, że najbardziej narażone na utratę zdrowia bądź nawet życia są osoby wykonujące zawód strażaka czy pracujące na wysokościach. Tymczasem nawet pracując za biurkiem, sami sobie wyrządzamy wielką krzywdę.

Czym grozi praca w biurze?

Praca w pozycji siedzącej to krótsze i mniej satysfakcjonujące życie związane z wieloma problemami zdrowotnymi. Zawód wykonywany w biurze może powodować szereg dolegliwości, począwszy od uszkodzeń wzroku do urazów kręgosłupa.

Do najczęściej występujących schorzeń występujących w parze z siedzącym trybem życia zalicza się przewlekłe choroby żył, bóle pleców, nadciśnienie oraz cukrzycę typu 2. Stałe garbienie się przy biurku powoduje z kolei bóle głowy, a nadmierne napinanie mięśni brzucha – problemy z prawidłowym oddychaniem. Te wszystkie dolegliwości negatywnie odbijają się na naszym samopoczuciu, a w przyszłości mogą dawać o sobie znać jeszcze bardziej.

Jak się im nie dać?
Nie jest łatwo zapanować nad skutkami tego typu pracy. Oczywiście mogą nam pomóc przerwy wykorzystywane na krótkie spacery czy rozciąganie, ale w skali tak wielu godzin spędzonych za biurkiem, nie przyniosą one oczekiwanych rezultatów. Zwłaszcza jeśli nasza aktywność fizyczna po pracy ogranicza się do kilku kroków do i z samochodu, warto zmienić pozycję wykonywania swoich codziennych obowiązków.

Każdy z nas na pewno słyszał już o zaletach pracy na stojąco, jednak biura rzadko kiedy umożliwiają taką swoim pracownikom. Aby zmienić nawyki, po pierwsze należy zadbać o wyposażenie wnętrza. Mowa tu o zamianie standardowego typu biurek na Flyingdesk, który umożliwia swobodną regulację wysokości.

Flyingdesk postawi Cię na nogi
Zaletą Flyingdesk jest stelaż elektrycznie sterowany przez panel z funkcją Bluetooth bądź aplikację mobilną na smartfonie wyposażonym w system Android lub iOS. Za pomocą przycisków można w szybki sposób regulować biurko w górę i w dół.

Flyingdesk nie zakłóca pracy nikomu w biurze, ponieważ działa płynnie i cicho. Jest wyposażony w system antykolizyjny, a jego prędkość podnoszenia wynosi 38 mm/s. Dodatkowo charakteryzuje się niskim poborem mocy w trakcie spoczynku oraz stabilną konstrukcją. Do wyboru są różne konfiguracje i kolory (biały, szary i czarny), dzięki czemu biurko dopasuje się do każdej biurowej przestrzeni.

Ponadto Flyingdesk posiada 5-letnią gwarancję, a w przypadku zakupu ze strony www.flyingdesk.pl producent oferuje darmowy transport na miejsce.

Daj więc wybór pracownikom – niech sami decydują o tym czy chcą stać, czy siedzieć. Dostosowanie biurka do ich potrzeb to dla nich większa satysfakcja z pracy i wydajność. Flyingdesk jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla firm, stawiających na komfort i zadowolenie pracowników.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Orzełek-Markisz