Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Profix- system 20V

Spoinq – meble, które odmienią Twoją firmę

Strefa biznesuNowości 5 miesięcy temu    9.11.2018
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Spoinq BM Housing

W restauracji, hotelowym lobby, recepcji firmy czy sali konferencyjnej meble mają nie tylko dobrze spełniać swą praktyczną funkcję, ale także przyciągać wzrok efektowną formą i intrygować ciekawym detalem. Oczywiście, powinny być też na tyle solidne, żeby przetrwały lata w nieskazitelnym stanie. Wszystkie te kryteria spełniają produkty Spoinq.

Holenderska marka Spoinq powstała stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku, a już zdobyła uznanie zarówno na rodzimym rynku, jak i w innych krajach. To bez wątpienia zasługa dobrego wzornictwa oraz wysokiej jakości oferowanych mebli. Firma wykonuje je z poszanowaniem środowiska naturalnego we własnej fabryce w Noord-Brabant. Zatrudnia wykwalifikowanych rzemieślników, a materiały pozyskuje tylko od sprawdzonych dostawców; dokładnie także kontroluje wszystkie etapy produkcji. Taka dbałość o każdy detal przekłada się na solidność i trwałość produktów, co doceniają klienci. Dowód? Meble Spoinq można zobaczyć w restauracjach, hotelach, uniwersytetach, biurach czy bankach, a także w prywatnych domach na całym świecie!

Są to krzesła, stoły, hokery i sofy, zaprojektowane przez już uznanych holenderskich designerów, takich jak Ruud-Jan Kokke, autor m.in. foteli Pyramid i Square czy Gerard van de Berg (krzesło Casco) albo wschodzące gwiazdy wzornictwa, np. Marc Th. van der Voorn, twórca niesamowitego stołu Twister. To projektanci, którzy nie skupiają się jedynie na atrakcyjnej formie przedmiotów, ale ogromną wagę przykładają też do tego, czego na pierwszy rzut oka nie widać, czyli do ergonomii i wygody.

Efekty ich pracy mają duży wpływ na sukces Spoinq, ale do jego osiągnięcia w niemałym stopniu przyczyniła się także elastyczność, z jaką firma podchodzi do oczekiwań klientów. W Spoinq wszystko jest możliwe! Nie dość, że np. w modelach Pyramid i Square masz do wyboru nogi drewniane albo stalowe, to możesz zażyczyć sobie pomalowanie ich na dowolny odcień z palety RAL. Transformacji, zgodnej z twoimi wyobrażeniami, mogą również ulec obicia krzeseł, foteli, sof czy hokerów. Jeśli żadna z oferowanych kilkuset tkanin i skór ci nie odpowiada, dostarcz własną, a tapicerzy Spoinq wykończą nią zamówione przez ciebie modele. Jakby tego było mało, firma gotowa jest także spełnić nietypowe żądania, na przykład obić każdą z części swoich sof, tzn. siedzisko, oparcie i podłokietniki, dwoma czy trzema materiałami, różniącymi się kolorem, fakturą i wzorem. To sposób, żeby powstał jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny mebel, który stanie się przyciągającą spojrzenia gwiazdą aranżacji!

Dostosowanie projektów do wizji wystroju wnętrz, jakie mają klienci i zatrudnieni przez nich architekci, wymaga oczywiście ich osobistych spotkań z przedstawicielami producenta, podczas których zostaną ustalone wszystkie szczegóły. Zajmuje się tym BM Project - specjalna sekcja BM Housing, wyłącznego dystrybutora produktów Spoinq w Polsce.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ test
  5 miesięcy temu 1
  test
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Lignumsoft