Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Kemichal

Top Ten rozwija swoją ofertę dla firm z branży meblowej

5 miesięcy temu    2.11.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Top Ten

Top Ten Sp. z o.o. to prężnie prosperująca od ponad 20 lat hurtownia okuć meblowych, współpracująca z fabrykami mebli w Polsce, Niemczech, Szwecji i Rosji. Firma od lat specjalizuje się także w konfekcjonowaniu okuć meblowych i na tym polu rozwija się intensywnie, usprawniając i unowocześniając swoje możliwości produkcyjne.

Ostatnie dwa lata to czas intensywnego rozwoju, inwestycji w urządzenia konfekcjonujące i poszerzanie oferty asortymentowej dla firm z branży meblowej.

Specjalnością Top Ten jest przygotowywanie gotowych zestawów okuć do mebli demontowanych, które są pakowane zgodnie z życzeniami klientów. Konfekcjonowanie odbywa się zarówno ręcznie, jak i automatycznie, a dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań firma jest w stanie sprostać wymaganiom producentów mebli.

W 2017 roku rozpoczęto rozbudowę parku maszynowego. Stworzono nowoczesną linię produkcyjną, która znacząco podniosła wydajność procesu pakowania. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, w tym roku linia zyskała nowe funkcjonalności. Skrócono czas kompletowania drobnych elementów, dzięki wprowadzeniu aż pięciu szybkich maszyn do ich konfekcjonowania.

Nowe urządzenie trafiło także na uruchomioną ponad rok temu linię do wytwarzania kleju. Firma zwiększyła dwukrotnie wydajność produkcji i poszerzyła portfolio produktów. Nowa maszyna produkuje więcej tubek kleju o pojemności 15 gram, a także w opakowaniach 30 gramowych, które nie były wcześniej dostępne.

Wszystkie podjęte działania usprawniają proces produkcyjny, począwszy od etapu planowania zakupów, przez optymalizację działań logistycznych, po harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i dostarczenie ich do klienta. Procentują także rosnącą satysfakcją klientów i coraz większym zaufaniem do marki.

Top Ten Sp. z o.o.
ul. Augustowska 20
10-683 Olsztyn
Telefon: 89 535 75 01
E-mail: biuro@top-ten.com.pl
www.top-ten.com.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft