ReklamaAstin
Wzornictwo, design, technologie. ProMaTap w EXPO Łódź

mat. pras. Ahava PR

Tuż przed nadejściem wiosny, w dniach 28-29 marca do łódzkiej hali targowo-wystawienniczej przy al. Politechniki 4, po raz kolejny zawita prestiżowe wydarzenie skupiające najważniejszych producentów mebli tapicerowanych, materacy oraz branży automotive – 13. edycja ProMaTap.

Specjalistyczne forum będzie miało charakter wystawienniczo-seminaryjnej konferencji, która kładzie nacisk na silny networking szerokiego grona profesjonalistów z branży – od uznanych dostawców technologii, maszyn i urządzeń, aż po producentów mebli, tapicerek samochodowych i materacy.

„Jak projektować, jak wytwarzać, jak sprzedawać”.
Wśród głównych atrakcji, organizatorzy wydarzenia zapowiadają m.in. ekspozycję maszyn i urządzeń do produkcji tapicerki, materacy i automotive. Uczestnicy ProMaTap będą mogli też wziąć udział w specjalistycznych seminariach i wykładach poruszających takie tematy jak projektowanie, produkcja, zarządzanie w firmie oraz sprzedaż i marketing.

Biznesowa stymulacja
ProMaTap będzie również miejscem spotkań designerów, którzy korzystając z nowoczesnych metod produkcji i wieloletnich doświadczeń dostarczają na rynek najmodniejszych wzorów, pomagając tym samym producentom mebli wpisywać się w bieżące trendy. Konferencja stanie się dla nich platformą, która da uczestnikom możliwość pozyskania i rozszerzenia wiedzy w zakresie wzornictwa i designu oraz pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Kolejny raz w EXPO
Prezes hali EXPO, Anna Adamska-Makowska nie kryje zadowolenia, że konferencja po raz kolejny będzie miała miejsce w kierowanym przez nią obiekcie – To wspaniała wiadomość, że ProMaTap ponownie odbywa się w naszej hali. Cieszę się, że organizatorzy tego wydarzenia i przedstawiciele branży meblarsko-tapicerskiej docenili walory EXPO Łódź, dając ponownie kredyt zaufania naszemu zespołowi. Zapewniam, że staniemy na wysokości zadania także w tym roku.

www.expo-lodz.pl

Źródło: Ahava PR

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony