ReklamaIMM targi

Blum rozpoczęło wirtualną trasę promocyjną. Można do niej dołączyć!

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Blum rozpoczęło wirtualną trasę promocyjną. Można do niej dołączyć!

Blum

Pomimo pandemii specjaliści Blum nie mają zamiaru zmienić kilkunastoletniej tradycji związanej z prezentacją klientom marki swoich nowości. Obecne czasy, a przede wszystkim chęć zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa spowodowały, że w tym roku promocyjna trasa odbywa się wirtualnie.

Jak wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział  w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie www.blumwtrasie.pl do 15 listopada br. Następnie wystarczy wybrać swoją trasę i obejrzeć przygotowane filmy.

„Wirtualna” trasa Blum składa się 20 materiałów filmowych, w których przedstawiciele firmy prezentują produkty, nowości i sposoby ich zastosowania oraz ważne aspekty techniczne.

Za przygotowanie tego wydarzenia odpowiada ośmiu przedstawicieli Blum z czterech regionów Polski, którzy w austriackim studiu marki – największej ekspozycji produktów marki w Europie spędzili 40 godzin przed kamerą, przygotowując inspirujące prezentacje, tutoriale i ciekawostki.

Do "wirtualnej trasy" Blum można dołączyć

Wydarzenie wystartowało 15 października br. Jednak każdy może jeszcze do niego dołączyć, do dnia 15 listopada 2020 r., rejestrując się na podanej wyżej stronie internetowej

Po obejrzeniu wszystkich materiałów filmowych, czyli dotarcia do „wirtualnej mety”, każdy uczestnik akcji otrzyma za darmo najnowszy katalog marki Blum 2020/2021. Katalog dotrze pod wskazany adres, całkowicie za darmo.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony