ReklamaIMM targi

Blum zaprezentuje swoje nowości i katalog w trasie…ale online

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Blum zaprezentuje swoje nowości i katalog w trasie…ale online

Prezentacja oferty oraz premiera nowego katalogu Blum zawsze wiązała się z trasą po Polsce. Tym razem, ze względu na pandemię COVID-19 oraz bezpieczeństwo pracowników i klientów firmy, Blum zorganizował trasę… wirtualną.

Jak to teraz będzie wyglądało?W tej edycji, firma przygotowała cykl prezentacji prowadzonych przez przedstawicieli marki. Będą one dostępne po zalogowaniu się na stronie www.blumwtrasie.pl

W ten sposób, w wydarzeniu może uczestniczyć każdy pracujący z okuciami Blum, w dowolnym dniu (oczywiście w przedziale 15.10.2020 – 15.11.2020), o dowolnej porze, z dowolnego miejsca – np. z domu czy z biura. Po obejrzeniu wszystkich materiałów filmowych każdy uczestnik wydarzenia otrzyma za darmo, na wyznaczony adres najnowszy katalog Blum.

Jak to przygotowano?

Ośmiu przedstawicieli Blum z czterech regionów Polski spotkało się w austriackim studiu marki – największej ekspozycji produktów Blum w Europie. Spędzili tam 40 godzin przed kamerą, przygotowując inspirujące prezentacje, tutoriale i ciekawostki.

Powstało w sumie 20 filmów, w których przedstawiciele Blum prezentują produkty, nowości i sposoby ich zastosowania oraz ważne aspekty techniczne.

 

Jak wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział  w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie www.blumwtrasie.pl
Rejestracja będzie dostępna od 15 października do 15 listopada br.

Po rejestracji wystarczy wybrać swoją trasę i obejrzeć przygotowane materiały wideo. Po obejrzeniu wszystkich filmów będzie możliwość zamówienia jednego bezpłatnego egzemplarza Katalogu Blum 2020/21.

Katalog dotrze pod wskazany adres, całkowicie za darmo.

 

- Kontakt z klientami jest dla nas bardzo ważny. Jesteśmy nie tylko producentem, ale też partnerem i doradcą w biznesie. By tworzyć niezawodne produkty, projektujemy, wyjaśniamy, a co najważniejsze – słuchamy. Dlatego stale pracujemy nad przełomowymi rozwiązaniami. Niektórymi możemy pochwalić się już dziś – deklaruje firma Blum.

Warto przypomnieć, że tego typu wydarzenia marka organizuje już od 16 lat. Tym razem jednak, ze względu na zagrożenie sytuacją pandemiczną, Blum swoje działania promocyjne przeniósł do Internetu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony