ReklamaFestool akumulator
Firma Stolzen tworzy wyjątkowe meble „z duszą”

Stolzen

Kupując meble kuchenne chcemy, aby były solidne, oryginalne, doskonale wykonane, trwałe, z wieloma udogodnieniami. Dążymy też do pewnego indywidualizmu w ich doborze, tak by odzwierciedlały nasz styl oraz były zaprojektowanego według naszego gustu. Takie właśnie meble – zgodne z wizją klientów - tworzy Stolzen.

Nowoczesny park maszynowy a jednocześnie tradycyjne podejście do tworzenia perfekcyjnych mebli. Taka właśnie filozofia cechuje Stolzen – firmę, która wykorzystując zaawansowane technologie tworzy niesamowite meble „z duszą”.

W meblach produkowanych przez elbląską firmę – pomimo wykorzystywania zaawansowanych technologii niemal czuć, że ostateczny „szlif” wszystkim elementom mebli nadaje ludzka ręka. Świadczą o tym ręcznie wykonane zdobienia czy szuflady.

Elbląska firma produkuje meble samodzielnie praktycznie od początku do końca, bez wykorzystywania produktów podwykonawców. Stolzen tworzy zarówno fronty meblowe, konstrukcje mebli, szuflady oraz wszelkie, także te ozdobne elementy wykończenia.

Warto również wskazać, że wszystkie produkty Stolzen tworzone są według tradycyjnych, sprawdzonych technik produkcji mebli. Tu zawsze ostatnie zdanie należy do człowieka – technika-artysty, która dba o jakość szczegółowego wykończenia mebli. To powoduje, że meble Stolzen mają po prostu „duszę”. Do tego wiele elementów użytkowych jak szuflady i wkłady do nich, segregatory w głębokich szufladach, nadal tworzone są ręcznie z niezwykłą wręcz dbałością o precyzję wykonania każdego szczegółu.

Meble i fronty produkowane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, w różnych stylach, aby końcowym efektem był zawsze zachwyt klienta.

- Nasze meble nawet po 10 latach intensywnego użytkowania wyglądają jak nowe. Taki wystrój kuchni to inwestycja na całe lata, właściwie nawet na pokolenia – przekonuje Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. - W każdym aspekcie produkcji widoczna jest dbałość specjalistów Stolzen o powierzony do wykonania produkt.

Wyróżnikiem mebli Stolzen jest również idealne wręcz zagospodarowanie powierzchni. Dzięki takiemu podejściu bardzo łatwo będzie zachować w kuchni ład i porządek. Przykładem tego są ręcznie wykonane wkłady do szuflad czy segregatory do szuflad głębokich.

To wszystko powoduje, że meble marki Stolzen zachwycają nie tylko stylem i ponadczasową trwałością ale także wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Zakup takich mebli to inwestycja w kuchnię na całe lata, całe pokolenia.

Elbląska firma Stolzen to europejski lider w produkcji frontów meblowych oraz perfekcyjnie wykonanych mebli z najlepszych dostępnych materiałów, w najbardziej popularnych na świecie stylach. Te meble to inwestycja na całe pokolenia.

Firma Stolzen istnieje od 1994 r. 25 letnie doświadczenie i pasja w produkcji frontów meblowych procentuje produktami, które firma tworzy dla wielu zadowolonych klientów w Polsce i w Europie. Rozwijając się niezwykle dynamicznie przez te wszystkie lata, Stolzen stał się jednym z czołowych producentów frontów meblowych wykonanych z najlepszych materiałów.

Naturalnym rozwinięciem strategii rozwoju marki Stolzen stało się wejście na rynek z doskonałej jakości i perfekcyjnie wykonanych meblami, w głównej mierze na indywidualne zamówienie klientów oraz biur projektowych z całej Europy.

Zestawy meblowe marki Stolzen, oparte na doskonałej jakości frontach tej firmy, zdobyły uznanie na wielu targach branżowych. Fronty oraz meble sygnowane marką Stolzen są gwarancją nie tylko trwałości, najlepszej jakości materiałów i perfekcyjnego wykonania ale również odzwierciedlają światowe trendy obowiązujące w meblarstwie. Warto wiedzieć, że elbląskie przedsiębiorstwo jest również odpowiedzialne za wyposażenie wnętrz wielu apartamentów i domów w największych stolicach krajów Europy.

To jest możliwe dzięki współpracy firmy Stolzen z uznanymi w całej Europie biurami projektowymi W meblach sygnowanych marką Stolzen stosowany jest design, który jest odzwierciedleniem obowiązujących obecnie na rynku meblarskim światowych trendów. Meble te cechują się również doskonałą, wręcz perfekcyjną jakością wykonania oraz niezwykłą trwałością, gwarantowaną przez zastosowanie najlepszych materiałów i akcesoriów.

Więcej: www.stolzen.pl
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony