ReklamaRemmers - baner ogolny A1
Funkcjonalność i dobra organizacja od Hettich

Hettich

Idealne szuflady? To te, które dużo mieszczą, mają dobrze zorganizowane wnętrze, a korzystanie z nich jest łatwe.  Z myślą o zadowolonych użytkownikach, marka Hettich oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie. 

Organizacja wnętrza to nie lada wyzwanie! Powinno być funkcjonalne, wygodne i maksymalnie wykorzystywać dostępne w domu miejsce. Dzięki szufladom Hettich możesz to wszystko osiągnąć, również w niewielkiej przestrzeni.

Kuchnia do zadań specjalnych
Jeżeli chcesz wygodnie przechowywać produkty spożywcze oraz niezbędne akcesoria kuchenne, nie potrzebujesz już dodatkowej spiżarni. Dzięki szufladom, które można zamontować w wysokich szafkach, oszczędzasz miejsce w kuchni i funkcjonalnie zarządzasz przechowywanymi rzeczami. Szuflady Hettich to produkty stabilne, z doskonałej klasy prowadnicami, które gwarantują lekkie i łatwe otwieranie oraz zamykanie. Dodatkowo są wyposażone w innowacyjne funkcje samodociągu, bezdotykowego Push To Open oraz funkcję pełnego lub częściowego wysuwu. To właśnie one zapewniają bezproblemowy dostęp do zawartości szuflad oraz ich swobodne otwieranie i zamykanie. Szuflady Hettich są wysuwane osobno i można je ukryć za klasycznymi lub przesuwnymi drzwiami  - to znacznie podnosi efekt wizualny wnętrza! Ukryte za jednym, wspólnym frontem tworzą elegancką płaszczyznę, a  lekko przesuwające się prowadnice zapewniają wyjątkowo komfortowy dostęp do wszystkich przechowywanych produktów – nawet w przypadku ciężkiej zabudowy typu cargo.

Porządek na piątkę z plusem!
Marka Hettich, poza innowacyjnymi systemami szuflad, oferuje również najwyższej klasy rozwiązania do organizacji ich wnętrza. Dzięki wysokiej klasy wkładom i organizerom, możesz w sposób przejrzysty i wygodny zorganizować wnętrze dowolnej szuflady. Firma oferuje wygodne modułowe wkłady pasujące do wszystkich kolorów szuflad, które można ze sobą dowolnie zestawiać i dopasowywać do  wymiarów. Duża różnorodność systemów organizacji wewnętrznej to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz w optymalny i funkcjonalny sposób zadbać o przechowywanie niezbędnych rzeczy – w kuchni, salonie czy sypialni. To również gwarancja łatwego dostępu do produktów i utrzymania w szufladach porządku. Twoje wnętrze nigdy nie było tak doskonale zorganizowane!Szukasz innych rewolucyjnych rozwiązań? Odwiedź nas na web.hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony