Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
TOP SA

Grupa Impress Decor- podsumowanie roku 2018

Strefa biznesuAktualności 7 dni temu    3.12.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Impress Decor

Rok 2018, oprócz swojego intensywnego charakteru wniósł wiele w realia branży, a tę trzeba oceniać przez pryzmat branży meblarskiej, która rozwija się znakomicie. Polska stała się trzecim eksporterem mebli na świecie wyprzedzając Włochy. Przy obecnym tempie wzrostu mamy szansę być na drugim miejscu już w 2020 roku tuż za Chinami i już przed Niemcami.


Grupa Impress Decor działa globalnie i rozwija nowe biura w Turcji, Kolumbii i Chinach.

Mijający rok przyniósł wiele wydarzeń, których firma Impress Decor była częścią. Tradycyjnie firma wzięła udział w Meble Polska jak również w targach Mediolańskich. Ze względu na wagę i potencjał rynku tureckiego także targi INTERMOB miały olbrzymie znaczenie.

Czynnikiem pozytywnie nastrajającym jest powrót drewna na fronty w miejsce dekorów jednobarwnych. Tendencja wyczekiwana od dłuższego czasu. Utrzymująca się popularność cementów, tynków, betonów jak i charakterystycznego drewna malowanego, przecieranego, vintage, również w formie deskowanej. Niezmiennie królujący dąb w polskich miodowych i złotych kolorach.Rok 2018 to premiera konceptu I’m Pulse w obrębie, którego Impress Decor rozróżnia 4 trendy. Dwa główne to Nature’s Breath i Urban Rush oraz dwa uzupełniające: Culture Vein i Harmonic Flow.

Zapraszamy do zapoznania się z obecną kolekcją dekorów jak i do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Linked in).

Nowością jest też wprowadzona niedawno technologia uni, charakteryzująca się silnym i odmiennym charakterem, która słusznie zyskała nazwę SOLID.


Do sukcesów należą pracownicy, którzy jak co roku angażują się w wydarzenia firmy jak i inicjują swoje. Do takich wydarzeń należy sadzenie lasu jako czynnik uświadamiający odpowiedzialne podejście do biznesu w branży drewna. Istotny w kontekście pracowników jest też jubileusz Dwudziestolecia działalności firmy jaki obchodzimy w roku 2018.Do najważniejszych planów jak zwykle należy przygotowywanie nowych, jeszcze lepszych technicznie wzorów. Jest to niezmiennie obowiązująca zasada i główny czynnik funkcjonowania działu designu.


Takie działania zostają zauważone i docenione. Dekor Pitch Pine został nagrodzony Diamentem Meblarstwa i dołączył do zeszłorocznego laureata czyli dekoru Belmont Oak.


Istotnym elementem rozwoju jest pielęgnowanie tego co dobre i usprawnianiu tego co może być usprawnione. Dlatego planujemy rozwój segmentu folii finish poprzez dalsze ulepszanie jakości i innowacje.

Plany na 2019 to Arena Design i Top Design gdzie pochwalimy się ostatnimi efektami pracy: Graffiti i Flexa Catalan. Maj należy do targów Interzum. Już teraz zapraszamy do siebie i do kontaktu. Praca nie ustaje. Nowe dekory są opracowywane w każdym momencie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy Wszystkiego co najlepsze w 2019.

Zespół Impress Decor

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Orzełek-Markisz