ReklamaRehau A1

Häfele wprowadza oświetlenie piątej generacji. To będzie rewolucja

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Häfele wprowadza oświetlenie piątej generacji. To będzie rewolucja

Häfele

Firma Häfele opracowała nowoczesny system oświetlenia piątej generacji, czyli LED LOOX5. Brak wielu przewodów oraz inteligentne sterowanie światłem za pomocą smartfona - szykuje się prawdziwa rewolucja w naszych domach i mieszkaniach.

Piąta generacja zmierza w kierunku bezprzewodowości, ograniczenia konieczności montowania wielu kabli, zasilaczy i przełączników (wystarczy jeden, aby obsługiwać oświetlenie w kilku pomieszczeniach). Takie podeście znacznie ułatwia pracę monterom i obsługę użytkownikom. Więcej możliwości zyskują także projektanci, którzy korzystają na tym, że rola oświetlenia coraz bardziej przesuwa się w kierunku walorów estetycznych i ozdobnych.

Odpowiednie oświetlenie zwraca uwagę na poszczególne elementy wyposażenia pomieszczenia. Poza tym dzięki zdalnym, bezprzewodowym systemom można stworzyć perfekcyjną atmosferę dostosowaną do najrozmaitszych potrzeb i okazji. System Häfele Connect Mesh łączy wszystkie komponenty i umożliwia zintegrowane sterowanie nimi.

Sterowanie oświetleniem w systemie Häfele Connect Mesh odbywa się za pomocą telefonu, tableta, pilota lub przełączników ściennych, które można  skonfigurować przy pomocy aplikacji. Obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Aplikacja łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniami Mesh-Box. Zapewnia ona liczne możliwości kontroli łącznie ze sterowaniem barwą światła w przypadku opraw RGB (red-green-blue) lub ustawieniem temperatury barwy opraw Multi White.

Oprawy można grupować, co umożliwia zapisanie wielu scenariuszy i uruchamianie ich poprzez naciśnięcie palcem. Użytkownicy mają możliwość zmiany koloru i temperatury barwowej w dowolnej chwili. Tym samym mogą dostosowywać oświetlenie do potrzeb, sytuacji lub pory dnia. Nowoczesne systemy oprócz sterowania kolorem i temperaturą umożliwiają także regulację natężenia – przyciemnianie lub rozjaśnianie światła jest możliwe w dowolnym momencie.

Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach. Firma ma ponad 160 tys. klientów na całym świecie, 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony