ReklamaRehau Passion for Color A1
Hettich i premiery produktowe na targach interzum 2023

IT'S ALL IN HETTICH

Wreszcie ponownie możemy spotkać się na targach interzum! Perspektywa ta niezmiernie nas cieszy. Z niecierpliwością czekamy, żeby zaprezentować nasze nowości i innowacje produktowe. Tym samym zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 9.05 - 12.05.2023. Znajdziesz nas w hali 8.1 na stoisku C31/B40.

Już teraz możesz odwiedzić naszą stronę internetową poświęconą targom interzum. Odwiedzając ją możesz także odebrać bezpłatny bilet na targi.

Napięcie rośnie. Zgodnie z tradycją także na tegorocznych targach interzum firma Hettich zaprezentuje nowe produkty. Już dziś uchylamy rąbka tajemnicy. Bowiem w Kolonii nasi goście odkryją Hettich zupełnie na nowo. Zaprezentujemy magiczne rozwiązania meblowe do kuchni i łazienki, do salonu i sypialni, a także do domowego biura i na taras. Specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska posłuży nam do przedstawienia całej branży meblowej czegoś zupełnie nowego. Poza tym nasi goście będą mogli przyjrzeć się nowoczesnej technologii do mebli naprawdę z bliska. Hettich to wiodący partner dla przemysłu, stolarzy i producentów sprzętu AGD. Rozpatrujemy meble całościowo, oferując innowacje produktowe oraz rozbudowane usługi serwisowe. Bo przecież: „It’s all in Hettich“.

Nasz serwis dla Ciebie to także możliwie jak największe ułatwienie Ci spotkania z nami. Jeżeli chcesz odwiedzić nasze stoisko, możesz pobrać indywidualny kod, uprawniający do odebrania bezpłatnej wejściówki na targi interzum w Kolonii. Aż do 12. maja masz możliwość odebrania darmowego biletu wstępu. A żeby już teraz podsycić Twój apetyt na to co przygotowaliśmy na targi, zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą targom właśnie - interzum.hettich.com 

Znajdziesz tam interesujące informacje, które pomogą Ci między innymi w organizacji pobytu w Kolonii. A już w maju będziesz mógł odwiedzić nas na stoisku i przeżyć wszystko na żywo.

Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony