ReklamaRehau Passion for Color A1

Interprint łączy przestrzenie w Design Post w Kolonii

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Interprint łączy przestrzenie w Design Post w Kolonii

Od 9 do 12 maja Interprint i TOPPAN po raz pierwszy wspólnie zaprezentują się w Design Post w Kolonii, co podkreśla hasło „the Power of We”. Współpraca. Łączenie. Współtworzenie. Koncepcja &CO będzie głównym punktem odniesienia w przedstawieniu klientom i odwiedzającym, nowego sposobu myślenia o projektowaniu wnętrz. Toppan przedstawi natomiast technologiczne rozwiązania przyszłości.
 

&CO - Współtworzenie nowego stylu życia

W języku łacińskim przedrostek „co” oznacza „wspólnie” . Łącząc go z czasownikiem odwołujemy się do zbiorowej interakcji. I właśnie takie podejście jest w dzisiejszych czasach ważne – współpraca, współtworzenie, bycie razem. To motor napędowy świata i rozwoju. Ludzie o różnych potrzebach i preferencjach żyją, pracują razem, mieszkają, a nasze przestrzenie tracą jasno określoną dotychczas funkcjonalność. Koncepcja &CO łączy ludzi, pokazuje nowe możliwości, uwalnia od klasycznych sposobów myślenia i podejścia do projektowania wnętrz.

&CO – Połączenie z przyszłością

Interprint dostrzega zmiany społeczne naszych czasów i razem z koncepcją &CO przekłada je na nowe dekory. Powierzchnie dekoracyjne stają się bardziej elastyczne i wszechstronne we wnętrzach. Odwiedzający Design Post doświadczą zacierania się granic między funkcjami wnętrz, a to wszystko w niezwykłych, interaktywnych przestrzeniach.

Interprint @ Design Post – idealne miejsce do spotkań i dialogu

Zaledwie kilka kroków od wschodniego wyjścia z targów Interzum w Kolonii znajduje się Design Post – zabytkowy budynek dawnej poczty. To właśnie tu Interprint znalazł idealne otoczenie do prezentacji wizji wnętrz jutra. Zapraszamy odwiedzających do odkrywania, doświadczania i kreatywnego współdziałania na wystawie &CO:

9-11 maja w godzinach od 10.00 do 20.00, a w piątek 12 maja od 10.00 do 18.00.

Do zobaczenia!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony