ReklamaSenoplast - bez plam
Już dostępna! Nowa kolekcja minimalistycznych i subtelnych gałek od firmy GTV.

GTV

Uchwyty i gałki do mebli to nie tylko użyteczny dodatek – to coś znacznie więcej. Udowadnia to nowa kolekcja minimalistycznych i subtelnych gałek GTV, które udekorują każdy mebel.

Gałki nadają meblom oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Nie trzeba wiele, aby nasza przestrzeń zyskała nowoczesny akcent, który podkreśli indywidualny gust i preferencje. Wnętrza potrafią zyskać urok, jeśli postawimy na detale takie jak uchwyty i gałki do mebli. Niewielkim kosztem możemy zamienić zwykły mebel w oryginalny i niepowtarzalny element przestrzeni lub subtelnie go udekorować.W odpowiedzi na rosnące potrzeby odbiorców co do estetyki wnętrz, firma GTV przygotowała nowe kolekcje gałek. Wśród nowości będą królowały kolory: matowa czerń i odcienie złota: złoto szczotkowane, złoty mosiądz oraz szampan. 

Nowe gałki zachwycają prostotą i minimalizmem. Gałka DUNE wyróżnia się płaskim i szerokim topem, dzięki czemu świetnie integruje się z frontem. Równie efektowana w swojej prostocie jest ergonomiczna gałka SPOT. Elegancka gałka POINT z kolei wniesie do wnętrza odrobinę luksusu i klasyki. SONET to okrągła gałka meblowa umieszczona na delikatnej stopce. Klasyczny i modny design sprawi, że z łatwością wpisze się w każdy rodzaj wnętrza. Nowe gałki są wygodne w użyciu, wyróżniają się modnym, nowoczesnym designem. Złote warianty kolorystyczne pasują zarówno do gładkich, białych frontów, jak i ciemnych: antracytowych, granatowych i czarnych. Czarny mat z kolei sprawdzi się na frontach białych i drewnianych. Gałki z nowej kolekcji nadadzą meblom nowego wyrazu. 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

GTV kolekcja SPOT
GTV kolekcja DUNE
GTV kolekcja DUNE
GTV kolekcja DUNE
GTV kolekcja SPOT
GTV kolekcja POINT
GTV kolekcja SONET
GTV kolekcja SONET

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ pekter 1 2 miesiące temu Jak widzicie taką inwestycję w obrazy - https://joniak-galeria.pl/inwe... ? Jak do tego podejść? Bo wydaje się, że ciężko na tym nie zarobić, wygląda perspektywicznie. Co jeszcze ma tutaj znaczenie?
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony