Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Drew-Trans

Klasyczna i innowacyjna bateria czyli co jest modne przy zlewach?

InspiracjeKuchnia 15 dni temu    8.05.2019
Marcin Pszczółkowski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Oras

Firma Oras udoskonala swoje baterie zgodnie z filozofią – „to co jest dobre może być jeszcze lepsze”. Dlatego tym razem zaproponowano innowacyjną linię Oras Vega. Czy te baterie łazienkowe i kuchenne są na tyle dobre, że warto ją montować w naszych pomieszczeniach?

Producent deklaruje, że klasyka i prostota formy tej baterii, a także ponadczasowe wzornictwo idzie w parze z zaawansowaną technologią i rozwiązaniami oszczędzającymi wodę i energię.

Priorytetem rozwiązań dbałość o środowisko i bezpieczeństwo

Ponadczasowa linia tej baterii znana jest jej użytkownikom od 40 lat. Już wtedy charakteryzowała się niezawodnością i odpowiedzialnością za środowisko. Przejawiało się to wtedy pewnymi innowacyjnymi rozwiązaniami.

Obecnie baterie łazienkowe i kuchenne Oras Vega również przodują w technologicznych nowinkach. Te urządzenia wyposażone są w specjalny eko-przycisk, który stanowi blokadę wypływu cieczy – strumień jest niewielki co pozwala zaoszczędzić wodę. Gdy potrzebujemy zwiększyć strumień wody wystarczy jednocześnie nacisnąć przycisk i podnieść uchwyt. W bateriach umywalkowych, wannowych i natryskowych Oras Vega jest również możliwość ograniczenia temperatury wypływającej wody. To bardzo ważne ponieważ takie rozwiązanie zapewnia, że przede wszystkim dzieci unikną groźby poparzenia się zbyt gorącym strumieniem wody. Aby ponownie zwiększyć ciepłotę, wystarczy nacisnąć eko-przycisk i obrócić dźwignię baterii w lewo.

Odczuwalna oszczędność dla każdej rodziny

Te baterie to przede wszystkim propozycje dla osób, które dbają o oszczędność wody oraz…własnych portfeli. Producent deklaruje, że zamontowanie w domu baterii Oras Vega i korzystanie z eko-przycisku może generować oszczędności nawet na poziomie 57% (w porównaniu do zużycia wody podczas korzystania z tego modelu z jego standardowym wypływem).

Według wyliczeń firmy dla czteroosobowej rodziny oznacza to rachunki mniejsze o 68 zł miesięcznie i 814 zł rocznie!* Ponadczasowe piękno Baterie tej linii są nie tylko oszczędne, bezpieczne oraz wyposażone w nowoczesne rozwiązania ale również charakteryzują się ponadczasowym designem. Dzięki prostemu, uniwersalnemu wzornictwu modele te idealnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i te bardziej tradycyjne wnętrza publiczne i prywatne.

Baterie firmy Oraz docenią również instalatorzy tych urządzeń. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Oras 3S-Installation System możliwy jest szybki i bezproblemowy montaż stojących baterii Oras Vega - łazienkowych i kuchennych.

Baterie Oras Vega pojawiły się na rynku już w 1976 roku i były to pierwsze modele jednouchwytowe, które oszczędzały wodę i energię. Zarówno ich design, jak i funkcjonalności szybko zdobyły serca użytkowników do tego stopnia, że dziś możemy cieszyć się ich ulepszonymi wersjami, na miarę naszych czasów. Oras Vega to nowa seria baterii łazienkowych i kuchennych o ulepszonym, ponadczasowym wzornictwie, które charakteryzują się niezawodnością i funkcjami pozwalającymi dbać o środowisko.

* Kwoty zostały wygenerowane na podstawie średniego, miesięcznego zużycia wody zimnej i podgrzanej na osobę oraz cen wody z regionu Częstochowy.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft