ReklamaRemmers - baner ogolny A1

Klienci doceniają serwis obrzeży firmy Ostermann.

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Klienci doceniają serwis obrzeży firmy Ostermann.

Firma Ostermann oferuje wiele serwisów dotyczących obrzeży. Osobiście przez telefon lub również w wygodnym sklepie internetowym.

Serwis, różnorodność i tempo - tak brzmi motto firmy Ostermann. Ponieważ tutaj można otrzymać nie tylko największy w Europie asortyment obrzeży, ale także cały szereg usług. Jedną z usług jest szybka i niezawodna dostawa. 

Sprzedawać obrzeża - to jedna sprawa. Dostarczać obrzeża do powierzchni od niezliczonych dostawców płyt, w wielu wymiarach, od długości 1 metra i to w najkrótszym czasie - kolejna. Ten ostatni to specjalny serwis firmy Ostermann. Przegląd wszystkich usług oferowanych przez specjalistę w obrzeżach jest dostępny dla stolarzy wpisując hasłu „#serwisobrzezy” w polu wyszukiwania na stronie głównej www.ostermann.eu

Szybkie wyszukiwanie w sklepie internetowym 
W firmie Ostermann w centrum kompetencji w zakresie obrzeży cały zespół zajmuje się przyporządkowaniem do każdej płyty idealnie dopasowanego obrzeża. Wynik tego można znaleźć w wygodnym sklepie internetowym lub w aplikacji firmy Ostermann. Wpisując nazwę lub numer płyty w wyszukiwarce na stronie głównej, automatycznie pojawi się zdjęcie pożądanego dekoru. Po jednym kliknięciu można zobaczyć obrzeże przypisane do tej płyty i wybrać grubość, szerokość i wymaganą długość obrzeży. Zamówienie dowolnej szerokości do 100 mm również nie stanowi tutaj problemu. 

Powłoka z kleju topliwego i warstwa funkcjonalna z TPU 
Wstępne pokrycie klejem topliwym wybranego obrzeża jest tak samo częścią usługi firmy Ostermann jak dostawa tzw. obrzeży spoin zerowych TPU. Są to obrzeża, które szczególnie nadają się do obróbki w technologiach spoin zerowych. Dopasowane do 3 technologii maszyn dostępnych obecnie na rynku, obrzeża laserowe, Airtec i Infratec oferują rozwiązania w zakresie obrzeży specjalnie dopasowanych do danej technologii. Warstwa funkcyjna obrzeży składa się z termoplastycznego poliuretanu (TPU), tj. z 100% tworzywa sztucznego. W ten sposób powstaje szczególnie twarda i jednocześnie trwale elastyczna spoina o silnej przyczepności. 

Serwis dotyczący obrzeży 
Firma Ostermann oferuje również możliwość zamocowania mostka do wszystkich obrzeży o grubości 2 mm. Jest to zawsze dobry wybór przy obróbce bez okleiniarki - na przykład bezpośrednio na budowie lub przy naprawie już zmontowanych mebli. Dzięki mostkowi można dobrze obrobić obrzeże nawet bez okleiniarki. 

Wszystko z jednego źródła
Prawdopodobnie najważniejszą usługą, jaką oferuje firma Ostermann jest różnorodność w asortymencie. Dotyczy to nie tylko liczby kolorów i dekorów obrzeża, ale także produktów, które można zamówić z obrzeżem w jednej etapie pracy. Wystarczy więc telefon lub kilka kliknięć w sklepie internetowym, aby zamówić wiele materiałów do jednego lub kilku projektów. Oszczędza to czas, a także pieniądze. Usługa, z której wielu klientów chętnie korzysta. 

Wszystko z naszego własnego magazynu
W firmie Ostermann można znaleźć wiele różnych materiałów do produkcji mebli: od klejów i środków czyszczących po listwy uchwytowe, kanały LED czy profile techniczne. Wszystkie wymienione artykuły, są - podobnie jak obrzeża - niezawodnie wysyłane z ogromnego magazynu centralnego w Bocholt (Niemcy). Wszystkie zamówienia towaru znajdującego się na magazynie, które wpłyną do godziny 16:00, są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu projekt przebiega bez problemów. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony