ReklamaUniversal Robots

Kuchnia Smart – propozycja dla młodych

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Kuchnia Smart – propozycja dla młodych

Franke

Nadchodzi taki moment, gdy młodzi ludzie idą już „na swoje” i urządzają pierwsze mieszkanie. Wiadomo, że każdy grosz się liczy i chcielibyśmy wówczas w miarę tanio wyposażyć swoje „gniazdko”. Jednak dobrze by było gdyby jednak ekonomiczne rozwiązania szły w parze z ich jakością. Odpowiedzią na to może być linia Smart marki Franke.

Czas wchodzenia w dorosłość przypieczętowuje wyprowadzka z rodzinnego domu. Pierwsze mieszkanie to synonim wolności, ale i odpowiedzialności. Urządzanie go to wydarzenie, które pamięta się przez całe życie i wspomina z nostalgią. Największym wyzwaniem jest niewątpliwie wyposażenie kuchni, które powinno łączyć funkcjonalność z przystępną ceną.

Te założenia spełniają urządzenia z linii Smart marki Franke, które nie tylko mogą wykorzystać w pierwszym mieszkaniu młodzi ludzie. Świetnie nadaje się również do zagospodarowania niewielkich powierzchni mieszkalnych.

Zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które nie potrzebują zaawansowanych funkcji i programów. W linii Smart znajdziemy więc zlewozmywaki, baterie, okapy, płyty grzewcze, piekarniki i kuchenki mikrofalowe do zabudowy. Wszystkie zaprojektowane są w minimalistycznym stylu, adekwatne dla młodych użytkowników.

Przede wszystkim stalowe zlewozmywaki są praktyczne i estetyczne. Zostały wyposażone w automatyczny odpływ ułatwiają płukanie dużych ilości owoców i warzyw. Łatwo dobierzemy do nich baterie ponieważ linia Smart oferuje model ze stałą wylewką lub dwie wersje z wygodną wylewką wyciąganą. Wszystkie wykończone są w neutralnym chromie.

Do sprawnego przygotowywania posiłków oczywiście przydadzą się piekarniki Smart. Linear lub Smart Plus oferują od 6 do 8 funkcji pieczenia. Można w nich zaprogramować czas startu i zakończenia pracy.

W każdej kuchni ważne jest odpowiednie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W linii Smart znajdziemy kilka wielkości energooszczędnych płyt indukcyjnych, wyposażonych w dwa, trzy lub cztery pola grzewcze.

W niewielkiej kuchni marka Franke zapewnia również zgrabny okap ścienny Smart Flat wykończony białym lub czarnym szkłem. Model ma cztery poziomy mocy (3 + Intensywny) oraz klasę efektywności energetycznej A. Szklany panel z czarnego lub białego szkła nie musi być otwierany do pracy dzięki silnemu zasysaniu krawędziowemu.

Trzeba również wspomnieć o bardzo lubianym okapie Smart Deco. To urządzenie uwodzi pastelowymi kolorami oraz miękkimi kształtami, które nawiązują do najbardziej klasycznej formy okapu. Co ważne jest również łatwy do sterowania pokrętłem i cichy – zaledwie 48dB w trybie podstawowym.

Smart oznacza sprytnie, więc nie bez powodu linia Franke nosi tę nazwę. Projektanci zadbali by urządzenia były intuicyjne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Ta linia udowadnia, że mniejszy budżet nie musi oznaczać kompromisów dotyczących jakości ani estetyki. Dlatego linia Smart doskonale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach, w których kuchnia - dla lepszego wykorzystania przestrzeni - połączona jest z pokojem dziennym.

www.franke.pl/ks

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Kuchnia Smart – propozycja dla młodych
Kuchnia Smart – propozycja dla młodych
Kuchnia Smart – propozycja dla młodych
Kuchnia Smart – propozycja dla młodych
Kuchnia Smart – propozycja dla młodych

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony