ReklamaKemichal A1
 Marka Raumplus z nagrodą na targach IMM w Kolonii

Raumplus

Koncepcja wnętrza „The Living Interior” marki Raumplus, zaprezentowana na targach IMM w Kolonii, otrzymała prestiżową nagrodę German Brand Award. W czerwcu jury konkursu zdecydowało o zwycięstwie tej firmy w kategorii „Doskonałe marki – Wnętrza 2019”. 

Na targach w Kolonii Raumplus prezentował wszechstronne zastosowania swoich systemów. Ekspozycja miała na celu pełną demonstrację zaawansowanych technicznie produktów tej marki.

Drzwi przesuwne i uchylne oraz nowoczesne systemy do przechowywania – te produkty umożliwiają daleko idącą personalizację. Wykonywane na wymiar, bardzo dobrze dopasowują się do każdego rodzaju wnętrz. Przy tym pozwalają na precyzyjne zabudowanie trudnych przestrzeni jak skosy i narożniki pomieszczeń.

Nic dziwnego, że ta ekspozycja zyskała uznanie jury konkursu German Brand Award, które zdecydowało o przyznaniu nagrody w kategorii „Wnętrza”.  To również nagroda branżowa za zarządzanie marką przyznawana corocznie od 2016 r. przez fundację Stiftung für Formgebung.

Kryteria konkursu obejmują szerokie aspekty profesjonalnego zarządzania marką, a wyróżnienia przyznawane są w ponad 60 kategoriach.

Warto dodać, że to już druga prestiżowa nagroda w tym roku dla marki Raumplus. Przypomnijmy, że w kwietniu niemiecka firma zdobyła nagrodę Red Dot - jedną  z najważniejszych w świecie konkursów projektowych. Wówczas jury wyłoniło zwycięzców spośród ponad 5500 zgłoszeń.

W swojej kategorii bezkonkurencyjny okazał się najnowszy system drzwi z ekranem Sliding TV Door, który otrzymał tytuł Product Design 2019, za wysoką jakość i doskonałe wzornictwo.

Raumplus to marka wyspecjalizowana w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń. Od ponad ćwierć wieku niemiecki producent rozwija i udoskonala systemy zabudowy wnętrz, drzwi i ścianek działowych, z których wiele zostało opatentowanych. Najwyższa jakość produktów jest dla Raumplus priorytetem, który gwarantuje ściśle kontrolowana produkcja w fabryce w Bremen. Testom podlegają poszczególne komponenty używane do produkcji oraz gotowy produkt. Sprawdzana jest wytrzymałość

w codziennym użytkowaniu oraz odporności na warunki skrajne m.in. na uderzenie. Charakterystyczne dla stylu Raumplus są eleganckie i delikatne linie, które tworzy aluminiowa konstrukcja szaf i garderób oraz luksusowe wykończenia. Nowatorskie wzornictwo i przełomowe rozwiązania w zakresie aranżowania przestrzeni przyniosły marce wiele nagród m.in. prestiżowy Red Dot za projekt garderoby Cornice. Raumplus jest obecny na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach. Posiada udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji i Szwajcarii. 

www.raumplus.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Marka Raumplus z nagrodą na targach IMM w Kolonii
Marka Raumplus z nagrodą na targach IMM w Kolonii
Marka Raumplus z nagrodą na targach IMM w Kolonii

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony