ReklamaSCM - Xylexpo A1
Niezwykłe święta z Hettich

Magia świąt Bożego Narodzenia jest niezwykła. Tak samo, jak rozwiązania oferowane przez markę Hettich – eksperta ds. systemów, okuć meblowych, wysokiej klasy zawiasów i innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych w domowej przestrzeni. Dzięki Hettich święta będą jeszcze bardziej niezwykłe.

Aromatyczne zapachy wypełniające kuchnię, radosna krzątanina i dobre emocje – tak wyglądają przygotowania do świąt w każdym domu. W kuchni pod szyldem Hettich przedświąteczna magia nabiera wyjątkowego znaczenia – nowoczesne rozwiązania oferowane przez markę sprawiają, że wszelkie działania zmierzające do celebracji świąt stają się łatwe i przyjemne.


Przyjemne gotowanie
Co ułatwia kulinarne wyzwania? Dobrze zorganizowana przestrzeń kuchni. Dzięki systemom organizacji szuflad od Hettich, znajdziesz każdy niezbędny składnik świątecznej potrawy, a Twoja praca zajmie mniej czasu. Pojemne, innowacyjne szuflady nie tylko stylowo wpisują się w każdą zabudowę kuchenną, ale również ułatwiają korzystanie z przechowywanych produktów, bo wszystko masz pod ręką. Dobrze zorganizowane, wytrzymałe, z nowoczesnymi akcesoriami do podziału, pomieszczą niezbędne przybory kuchenne, a także przyprawy i inne produkty spożywcze. Koniec z nerwowym szukaniem łyżki cedzakowej czy wałka podczas pieczenia. Kuchenne akcesoria masz na wyciągnięcie ręki. Pieczenie pierniczków? W tym roku dzięki rozwiązaniom Hettich pójdzie wyjątkowo szybko i sprawnie! 


Świąteczna spiżarnia
Ostatnie zakupy zrobione? Świetnie! Dzięki Hettich zorganizujesz w swojej kuchni funkcjonalną strefę przechowywania. Twoja zabudowa zmieni się w stylową, nowoczesną spiżarnię, w której każdy produkt znajdzie swoje wygodne miejsce. Dzięki takim rozwiązaniom jak szklane boki szuflad i oświetlenie, bez problemu skontrolujesz zawartość każdej z nich, a Twoja kuchnia zyska elegancki wygląd. Świąteczna zastawa? Bezpiecznie skrywają ją Twoje nowoczesne szafki, które otwierasz cicho i płynnie dzięki solidnym zawiasom i niezawodnym prowadnicom. A jeśli użyjesz ComfortSpin zaprowadzisz idealny porządek w lodówce, bo z tą obrotowej półeczką nawet w świątecznym rozgardiaszu jakoś się kręci. Dzięki takim rozwiązaniom każdy dzień w Twojej kuchni będzie jak święto!
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam pięknych chwil w rodzinnym gronie, dobrych emocji i wspaniałych prezentów pod świątecznym drzewkiem. Niech magia świąt trwa w Waszych sercach!

Zespół  HETTICH

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ olivia 1 4 miesiące temu Piękne zdjęcia i atmosfera. Ja raczej w kuchni mało działam, więcej mąż i rodzina w święta. Mamy jakiś podział. Czy takie urządzenie https://dobrydestylator.pl/kol... w kuchni będzie bardzo przydatne? Maż coś o zakupie wspominał.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony