ReklamaRehau Passion for Color A1
Nowa jakość przechowywania z ComfortSpin.

Cenisz komfort w życiu domowym? Firma Hettich również! Z myślą o ułatwieniu Ci codziennych czynności, oferuje innowacyjne rozwiązanie, które podniesie funkcjonalność Twoich mebli. Półka obrotowa 360° ComfortSpin odmieni codzienność w każdym domu. A zatem let’s rock and spin!

Półka obrotowa 360° ComfortSpin to nowoczesny pomysł na przechowywanie. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zamontowana we wnętrzu lodówki lub szafki, zapewnia nieograniczony dostęp do swojej zawartości. Wyposażona w obrotowy talerz, który obraca się w całości o 360 stopni, sprawia, że w jednej chwili masz niezbędne produkty na wyciagnięcie ręki. Wystarczy dotknąć półki, aby wprawić ją w płynny, obrotowy ruch. To, co przed chwilą było ukryte z tyłu, masz teraz przed sobą. Niemożliwe? A jednak! Montaż półki jest niezwykle prosty: wystarczy zamocować ją tam, gdzie jest Ci najbardziej potrzebna – za pomocą śrub, przyssawek lub taśm Tesa-Power-Strips. Przekonasz się, jak w znaczący sposób ComfortSpin wpłynie na komfort Twojego życia i codziennych czynności.

Zobacz, jak działa ComfortSpin: Estetyczna, dostępna w barwie antracytu lub przezroczysta, efektownie wypełni wnętrze gotowych mebli w Twoich wnętrzach. ComfortSpin ma wiele zastosowań: doskonale sprawdzi się jako półka do przechowywania kosmetyków w łazience, biżuterii w nocnej szafce, a nawet w prosty sposób stanie się wygodnym barkiem w Twoim salonie. Wygoda w biurze? Proszę bardzo! Zamontuj ComfortSpin we wnętrzu swojej szafki obok biurka, a dostęp do wszelkich drobiazgów stanie się prosty! Firma Hettich stawia na wygodę również w centrum i sercu domu - kuchni. Zobacz tutaj, jakie oferuje rozwiązania, aby wprowadzić do każdego kuchennego wnętrza najwyższy komfort, ułatwić Ci korzystanie z zabudowy oraz sprzętów AGD i  na zawsze odmienić oblicze Twojej kuchni. ComfortSpin to doskonałe rozwiązanie również do Twojej lodówki. Tworzywo, z którego została wykonana, jest przystosowane do kontaktu z żywnością – nie ma zapachu i nie wchodzi z interakcją z produktami spożywczymi. Obrotowy talerz umożliwia optymalne wykorzystanie powierzchni półki: możesz na niej postawić butelki z napojami, położyć świeże owoce lub warzywa i w dowolnym momencie w wygodny sposób sięgać po potrzebne Ci produkty.

Szukasz innych rewolucyjnych rozwiązań dla swojego domu? Odwiedź nas na hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony