ReklamaRehau Passion for Color A1
Nowość w ofercie obrzeży firmy Ostermann. Obrzeża meblowe z polipropylenu (PP)

Nowe obrzeża PP są dostarczane w małych ilościach od 1 metra. Są one dostępne w typowych grubościach (1 i 2 mm) i we wszystkich standardowych szerokościach (23, 33, 43 i 100 mm).

Gama materiałów w asortymencie obrzeży firmy Ostermann została ponownie rozszerzona. Teraz dostępne są również obrzeża meblowe wykonane z polipropylenu (PP). 

Po niedawnym dodaniu linoleum do i tak już szerokiej gamy materiałów obrzeży – składającej się z ABS, akrylu (PMMA), melaminy, drewna naturalnego i aluminium – firma ogłasza teraz kolejne ważne rozszerzenie swojej oferty. Chodzi o obrzeża meblowe wykonane z polipropylenu, w skrócie PP. Są one stosowane głównie w produkcji mebli na skalę przemysłową, ale obecnie wykorzystuje się je również w branży rzemieślniczej. Nowe obrzeża meblowe są na chwilę obecną dostępne w magazynie w wybranych kolorach i można je szybko i łatwo zamówić w sklepie internetowym Ostermann. Wykonawcy mogą znaleźć szczegółowe informacje także pod hasłem „#Highlights01” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu 

Jeszcze większy wybór
Jako partner firm rzemieślniczych, Ostermann chce oferować swoim klientom jak najwięcej produktów z jednego źródła. Oznacza to również regularny przegląd gamy materiałów obrzeży i rozszerzanie jej w razie potrzeby. Niedawno firma wprowadziła nowe obrzeża z linoleum. Teraz dochodzą do tego obrzeża PP. Oznacza to, że wykonawcy mają teraz jeszcze większą elastyczność przy wyborze odpowiednich materiałów na obrzeża do swoich projektów. 

Dostawa od 1 metra
Nowe obrzeża PP są dostarczane w małych ilościach od 1 metra. Są one dostępne w typowych grubościach (1 i 2 mm) i we wszystkich standardowych szerokościach (23, 33, 43 i 100 mm). Produkty zamówione do godziny 16:00 są wysyłane tego samego dnia. Szybka, niezawodna i precyzyjna dostawa co do metra z własnego magazynu pozwala nie tylko zaoszczędzić na kosztownym magazynowaniu, ale także na materiałach resztkowych, a tym samym na odpadach.  

Teraz w ofercie firmy Ostermann dostępne są również obrzeża meblowe wykonane z polipropylenu (PP). Są one na chwilę obecną dostępne w magazynie w wybranych kolorach i można je szybko i łatwo zamówić w sklepie internetowym Ostermann.

Również do przetwarzania z wykorzystaniem technologii bezspoinowej 
Wykonawcy, którzy obrabiają swoje obrzeża PP z wykorzystaniem technologii bezspoinowej, mogą na życzenie otrzymać od firmy Ostermann również obrzeża z warstwą funkcjonalną TPU do obróbki na odpowiednich okleiniarkach. Obrzeża są specjalnie przystosowane do obróbki z zastosowaniem nowoczesnej technologii laserowej, gorącego powietrza i bliskiej podczerwieni (NIR).

Wszystko z jednego źródła 
Oprócz największego w Europie dostępnego od ręki asortymentu obrzeży meblowych Ostermann dostarcza rzemieślnikom prawie wszystko, czego potrzebują do obróbki obrzeży: od klejów topliwych i środków czyszczących do okleiniarek po pomocne artykuły do obrabiania i wykańczania obrzeży. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony