ReklamaFestool odkurzacze CT15
Obrzeża ABS do powierzchni Egger PerfectSense 

Obecnie niezwykle matowe powierzchnie są bardzo popularne. Z tego powodu dostępnych jest ponad 180 różnych obrzeży ABS firmy Ostermann z powierzchnią Excellent Mat. W ofercie można także znaleźć pasujące obrzeża do nowych powierzchni PerfectSense TopMatt i Matt nowej kolekcji Egger. 

Bardzo matowe powierzchnie zachwycają niezwykle ciepłym i zamszowym dotykiem. Dzięki wyposażeniu anty-odciskowemu eleganckie powierzchnie idealnie nadają się jako powierzchnie mebli. Firma Ostermann oferuje teraz liczne nowe obrzeża z powierzchnią Excellent Mat, która została specjalnie dopasowana do powierzchni PerfectSense TopMatt i Matt firmy Egger.

9 nowych jednolitych obrzeży 

Biały alpejski i premium to dwa nowe białe obrzeża z powierzchnią Excellent Mat, które otrzymują specjaliści od obrzeży. Do dyspozycji są również cztery obrzeża w atrakcyjnych szarych odcieniach, jak neutralny jasnoszary, lekko czerwonawy kaszmirowy szary, ciepły kamienny szary oraz lekko chłodny szary pyłowy. Do aksamitnych powierzchni w modnym kolorze czarnym dostępne jest pasujące obrzeże czarne i lekko jaśniejsza grafitowa czerń. Szczególnej uwagi warte jest nowe obrzeże w kolorze indygo niebieski. Jest to bardzo ciemny, prawie czarny niebieski, którego idealnie można połączyć z ciemnymi odcieniami drewna lub reprodukcjami materiałów od betonu do stali. 

4 nowe dekory

Pietra Grigia czarne, Levanto Marmor białe, Metal Rock jasnoszare i stal ciemna to dodatkowe 4 matowe obrzeża do nowej matowej powierzchni dekoracyjnej PerfectSense. Szczególnej uwagi warte jest czarne obrzeże Pietra Grigia, z którym można jednocześnie wykonywać trzy aktualne trendy designerskie - supermat, optyka marmuru i kolor czarny. 

Obrzeża meblowe dostarczane na czas

Firma Ostermann dostarcza obrzeża meblowe z licznych, różnych materiałów, takich jak ABS, melamina, akryl, aluminium lub drewno. Obrzeża są dopasowane do powierzchni od ponad 70 różnych dostawców płyt. Z około 150.000 klasyfikacjami między obrzeżami a płytami, firma Ostermann oferuje największy wybór płyt pasujących do obrzeży w Europie. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza fabrykę jeszcze w tym samym dniu. 

Więcej informacji o wymienionych obrzeżach można znaleźć wpisując hasło „Highlights062020” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony