ReklamaSenoplast - bez plam
Opowieść o drewnie w dekorach Interprint

Dekor Reed D110205_001 Fot. Interprint,

Wnosi do wnętrz ciepło i przytulność, ma piękny rysunek i nigdy nie wychodzi z trendów. Mowa oczywiście o drewnie, bez którego trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek aranżację. Oto dekory Interprint inspirowane tym materiałem. 

Reed: subtelność natury
Reed ukazuje szlachetne piękno, siłę i solidność dębu. Reed to dekor pełen niewymuszonej elegancji. Delikatny w wyrazie i subtelny, jest wprost stworzony do wnętrz, w których liczy się bliskość natury. Aranżacje w stylu eko, cocooning czy hygge z pewnością zyskają dzięki niemu nową wartość. 

Carva: siła dębu
Carva to dekor inspirowany dębowym drewnem o średniej wielkości sękach i dostrzegalnych pęknięciach materiału. Zbalansowaną, spokojną grę kolorów wzbogacają widoczne pory o lekko zarysowanej strukturze, wzmocnione białym, przezroczystym pigmentem. Carva idealnie prezentuje się na frontach mebli. Wpisuje się w estetykę wnętrz rustykalnych, skandynawskich czy minimalistycznych. 

Fot. Interprint, dekor Carva D110268_002

Erik: harmonia i uniwersalizm
Erik opowiada historię dębu - odwzorowuje drewno z niewielką ilością sęków. Wyróżnikiem dekoru są widoczne, mocno zarysowane słoje. Wyrazistą strukturę równoważy delikatne wybarwienie. To ono sprawia, że wzór tak dobrze wpisuje się w różnorodne style aranżacyjne - od wnętrz skandynawskich, poprzez japandi czy wabi-sabi. Erik tworzy piękne tło dla tradycyjnego rzemiosła i z powodzeniem łączy się z innymi naturalnymi motywami, na przykład z kamieniem. Wprowadza wiele ciepła, jednocześnie, tworząc subtelne tło dla bardziej wyrazistych dekoracyjnych akcentów. 

Fot. Interprint, dekor Erik D110218

Więcej dekorów: www.interprint.com

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Interprint, dekor Erik D110218
Interprint, Dekor Reed D110205_001
Interprint, dekor Carva D110268_002

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony