ReklamaSenoplast - bez plam

Orzechowe dekory dla wysokiej jakości elegancji Ostermann: Ogromny wybór. Wiele usług.

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Orzechowe dekory dla wysokiej jakości elegancji Ostermann: Ogromny wybór. Wiele usług.

Kombinacja odcieni: dekory orzechowe są szczególnie podkreślane w połączeniu z neutralnymi, ziemistymi kolorami i aksamitnymi powierzchniami.

Kuchnie, salony, biura, obiekty i sklepy... orzech można dziś zobaczyć niemal wszędzie. Każdy producent mebli lub wyposażenia w modnym wzornictwie szlachetnego drewna oraz osoby ceniące sobie szeroki wybór materiałów obrzeży nie przejdą obojętnie obok naszej szerokiej oferty obrzeży.

Delikatne usłojenie drewna orzechowego już dawniej stanowiło istotny element ekskluzywnego wystroju wnętrz. Dziś materiał ten ponownie zdobywa uznanie. Nic dziwnego, bowiem nadaje on wnętrzu nie tylko ciepło i przytulność, ale także odrobinę luksusu. Temu ostatniemu sprzyja ograniczona dostępność europejskiego drewna orzechowego. Alternatywą dla meblarstwa, która jest bardziej przystępna cenowo i przyjazną dla środowiska, stanowią drewniane płyty dekoracyjne lub płyty fornirowe. W firmie Ostermann można znaleźć pasujące obrzeża meblowe w różnych materiałach, takich jak ABS lub prawdziwe drewno o wysokiej jakości. Rzemieślnicy mogą zobaczyć całą gamę możliwości projektowania obrzeży pod hasłem „#Highlights11” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

ABS: duży wybór 
Szczególnie szeroki jest wybór w zakresie obrzeży ABS: jasne lub ciemne, mniej czy bardziej ustrukturowane... w samym wymiarze 23 x 2 mm w firmie Ostermann stolarz ma do dyspozycji ponad 40 różnych obrzeży. Oprócz obrzeży ABS o grubości 2 mm dostępne są także inne warianty o grubości 1 mm i 0,4 mm. Wszystkie obrzeża są dostarczane w standardowych szerokościach 23, 33, 43 i 100 mm oraz, na życzenie, w indywidualnych szerokościach, a także z warstwą kleju topliwego lub powłoką funkcyjną do spoin zerowych.

Drewno naturalne: wiele możliwości
Stolarze, którzy chcą nadać płytom meblowym z okleiną w kolorze drewna orzechowego wysokiej jakości wykończenie również na obrzeżach, znajdą tutaj obrzeża fornirowane z orzecha amerykańskiego lub francuskiego o różnych szerokościach i grubościach. Wysokiej jakości optykę uzyskuje się, stosując na przedniej stronie płyty obrzeże z drewna o przekroju czołowym wykonane z okleiny z drewna orzechowego. Solidnym rozwiązaniem jest obrzeże z litego drewna o grubości 5 mm, wykonane z orzecha amerykańskiego. Dostarczane jest jako towar długowymiarowy o długości 3000 mm. Ofertę produktów uzupełnia eleganckie obrzeże z fornirem poprzecznym. 

Melamina
Ponadto w ofercie firmy Ostermann można znaleźć obrzeża melaminowe w różnych kolorach i o różnych usłojeniach. Dekory są dostępne w wielu szerokościach (23, 33 i 43 mm) o grubości 0,3 mm i różnych powierzchniach. 

Wskazówka Ostermann: dopasowane uchwyty wpuszczane
Każdy, kto szuka pasującego rozwiązania uchwytowego o szlachetnym orzechowym wyglądzie, powinien przyjrzeć się dwóm listwom uchwytowym z litego drewna Limbo 1 i Limbo 2. Alternatywnie, aluminiowe uchwyty wpuszczane Polka Deco i Pogo Deco są dostępne z powłoką z prawdziwego forniru. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony