ReklamaSenoplast - bez plam

Ostermann posiada odpowiednie obrzeża w magazynie

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Ostermann posiada odpowiednie obrzeża w magazynie

Równocześnie z wprowadzeniem do sprzedaży nowej kolekcji Egger w lutym w firmie Ostermann będzie można już nabyć wszystkie pasujące obrzeża. W dowolnej szerokości do 100 mm i z gwarancją szybkiej dostawy. 

Jak zawsze eksperci firmy Ostermann intensywnie pracowali nad płytami z kolekcji materiałów dekoracyjnych Egger 24+: znajdują się w niej eleganckie i delikatne dekory drewniane, matowe oraz niezwykle aksamitnie gładkie kolory jednolite, a także klasyczne imitacje materiałów, które zachwycają wyjątkowo realistycznymi wytłoczeniami. Szczególny nacisk położono na zrównoważone użytkowanie: Wszystkie dekory mogą być harmonijnie łączone ze sobą i w ten sposób spełniać zmieniające się wymagania, nawet w dłuższej perspektywie. Oczywiście dotyczy to również licznych płyt lakierowanych z serii PerfectSense z dekorami drewnianymi i jednolitymi. Płyty są już dostępne w sklepach – gotowe do przekształcenia przez stolarzy w spersonalizowane meble. Aby było to możliwe, firma Ostermann już wcześniej rozpoczęła opatrywanie we wzory i dopasowywanie wszystkich odpowiednich obrzeży meblowych, a teraz prezentuje pasujące obrzeża do wszystkich kolorów i dekorów. Są one dostępne w magazynie w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 1 i/lub 2 mm. Dostarcza się je w ilościach 1 metra. Na życzenie każde obrzeże ABS o szerokości 100 mm może być również przycięte do niestandardowej szerokości. Firmy, które pracują z zastosowaniem technologii bezspoinowej, mogą otrzymać obrzeża do swoich urządzeń laserowych, Airtec lub Infratec z warstwą funkcjonalną z TPU. Wszystkie warianty są również dostępne z powłoką kleju topliwego do obróbki za pomocą urządzeń wykorzystujących technologię gorącego powietrza. Jeśli chcesz zobaczyć nowe produkty już teraz, możesz je znaleźć pod tagiem „#Highlights02“ na stronie www.ostermann.eu.

Eleganckie dekory drewniane
Kolekcje Egger zawsze charakteryzowały się dużą liczbą klasycznych dekorów drewnianych. Patrząc na rodzaje drewna, nadal dominuje dąb. Wzory dekorów znów są bardziej stonowane. Liczne ciemniejsze dekory pomagają stworzyć przytulne, ale zarazem bogate wnętrza. Na szczególną uwagę zasługują powierzchnie z serii Feelwood. Ich autentyczna, wysokiej jakości struktura opiera się na naturalnym wyglądzie. Ostermann oferuje również pasujące obrzeża z dekorami drewnianymi z harmonijnie dopasowanymi wzorami i wytłoczeniami. 

Matowe i aksamitnie gładkie kolory jednolite
Jeśli chodzi o odcienie jednolite, uwagę przyciąga różnorodność modnych neutralnych kolorów, od bieli, beżu i szarości po aksamitnie matową czerń. Modny zielony kolor również odgrywa ważną rolę w tej gamie produktów. Towarzyszą mu liczne odcienie niebieskiego, które można z powodzeniem łączyć z większością drewnianych dekorów dzięki ich delikatnej kolorystyce. Nawet jaśniejsze kolory są bardziej matowe i stanowią akcenty, ale nie są nachalne. Obrzeża firmy Ostermann są dostępne w tym samym kolorze, co pasujące do nich powierzchnie.
 
Imitacje materiałów o realistycznym wyglądzie
W porównaniu z liczbą dekorów drewnianych i jednolitych kolorów wybór dekorów tekstylnych, kamiennych i metalowych jest stosunkowo niewielki. Jednak materiały takie jak len, żelazo czy marmur są pokryte ponadczasowymi, nowoczesnymi wzorami. Dekory kamienne mają delikatnie metaliczne akcenty. Podczas produkcji dopasowanych obrzeży firma Ostermann położyła szczególny nacisk na dopasowanie powierzchni. Oznacza to, że płyta i obrzeże z oferty imitacji materiałów również wydają się być odlane z jednej formy. 

Wszystko z jednego źródła
Jedną z zalet zamawiania w firmie Ostermann jest to, że jest to punkt kompleksowej obsługi. Tutaj wszystkie materiały do projektu można zamówić za jednym razem: od obrzeży, okuć i elementów wyposażenia po materiały warsztatowe. Oszczędza to cenny czas, który można wykorzystać na doradztwo i produkcję. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony