ReklamaRehau Passion for Color A1

Paradyż Virtual Space. Z tą aplikacją zaprojektujesz każde wnętrze

Paradyż Virtual Space. Z tą aplikacją zaprojektujesz każde wnętrze

Ceramika Paradyż

Rzeczywistość wirtualna coraz bardziej staje się popularna. Nic więc dziwnego, że taka technologia wykorzystywana jest przez wiele przedsiębiorstw niw tylko do ciekawej wizualizacji swoich produktów ale także do procesu samego projektowania. Właśnie taką aplikację uruchomiła firma Ceramika Paradyż.

Paradyż Virtual Space - to innowacyjna aplikacja mobilna w technologii VR. Dzięki jej zastosowaniu użytkownicy wirtualnie znajdą się w zaaranżowanych przestrzeniach i dokładnie obejrzą w 360° swoje przyszłe wnętrza. Bezpłatna aplikacja Paradyż Virtual Space jest już dostępna na smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Zastosowanie takiej technologii pozwala klientom lepiej odpowiednie produkty bez potrzeby odwiedzania sklepu stacjonarnego. Dlatego Ceramika Paradyż zaproponowała innowacyjne narzędzie wirtualnej, rozszerzonej rzeczywistości ułatwiające proces inspiracji, doboru i zakupu płytek ceramicznych do mieszkania czy przestrzeni biurowej.

Ta aplikacja pozwala zobaczyć, jak produkty prezentują się w pomieszczeniu i jak komponują się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi. Użytkownik ma możliwość przemieszczania się pomiędzy np. łazienką a kuchnią, pokazując jednocześnie różne wykorzystanie płytek z jednej kolekcji.

- VR to bezdyskusyjnie przyszłość prezentacji naszych produktów — komentuje Monika Rabiej, menedżer ds. wdrożeń kolekcji. — Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnić im jak najpełniejsze doświadczenie z produktami, które dotychczas można było oglądać w 3D tylko na żywo. Aplikacja Paradyż Virtual Space to kolejne rozwiązanie wspierające klientów w wymagającym procesie remontowania i urządzania wymarzonych przestrzeni.

Obecnie w ten sposób można obejrzeć płytki ceramiczne 30x90 cm z jubileuszowej kolekcji Celebration Edition. Ceramika Paradyż natomiast deklaruje, że  systematycznie uzupełniane będzie o aranżacje nowych kolekcji, w tym już niebawem o Modernizm, której elementem przewodnim są kultowe gorseciki.

- Nowe technologie z jednej strony otworzyły przed firmami zupełnie nowe możliwości rozwoju, z drugiej jednak wymusiły zmianę podejścia i reorganizację swoich biznesów. I tu z pomocą przychodzą właśnie startupy, które dzięki swojej energii, elastyczności i wiedzy mogą pomóc dostosować się firmom o ugruntowanej pozycji rynkowej do nowej rzeczywistości. W dobie cyfrowej rewolucji taka kooperacja wydaje się być nieunikniona — mówi Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony