ReklamaSenoplast A1
Peka podsumowuje targi Arena Design

PEKA

12. edycja Arena Design za nami. To wydarzenia prezentującego najbardziej aktualne osiągnięcia i możliwości światowego designu. Udział w poznańskich targach to ważny punkt w kalendarzu marki Peka – okazja do zaprezentowania nowych produktów i poznania opinii gości.

W tym roku na stoisku firmy w Poznaniu królował antracyt. Czarne meble kuchenne wyposażone w antracytowe systemy z koszami Arena Style z płaskimi relingami, prezentowały się niezwykle nowocześnie i elegancko. Uwagę zwracał szczególnie Tandem – nietypowo pokazany w dwóch wysokościach. 

- Wszyscy znamy Tandem w wersji przeznaczonej do szafek o wysokości ponad 1700 mm – mówi Anita Łopatka, marketing manager marki Peka. – Wariant, który mogli zobaczyć goście Arena Design 2020 znajduje zastosowanie w szafkach typu medium. Ponadto system oferowany jest jeszcze w wersji dopasowanej do szafek zlokalizowanych pod ekspresem.

Modnie i wygodnie

Antracytowe wykończenie zmieniło zupełnie oblicze najpopularniejszego w ofercie marki Peka wyciągu wysokiego Dispensa. Nowy kolor sprawił, że rozwiązania z tej linii koszy doskonale łączą się z kuchenną zabudową w modnych odcieniach brązu, granatu czy szarości. Dodatkowo w ofercie marki Peka pojawiły się również nowe rodzaje elektrycznego otwierania eTouch VVS-X, przeznaczone do szafek z frontami bez uchwytów.

Duże wrażenie na odwiedzających targi Arena Design zrobiła obrotnica Turn Motion. Pozwala ona za optymalne zagospodarowanie głębokich szafek nad ekspresem lub piekarnikiem. Dzięki półkom obracającym się niezależnie o 360 stopni, nie musimy już sięgać głęboko na tył wysokiej zabudowy, aby znaleźć to czego potrzebujemy. Na ekspozycji w Poznaniu goście mogli zobaczyć system Turn Motion z dwoma półkami, ale dostępne są również wersje jednopółkowe.

Nowości do kuchni… 

Odpowiedzią marki Peka na wciąż popularne tendencje zmierzające do maksymalnego uproszczenia form kuchennej zabudowy, były listwy uchwytowe – ukryte i subtelnie zintegrowane z meblem. Listwy korytkowe do systemów bezuchwytowych w niezwykle modnym i eleganckim, złotym kolorze dodały zaprezentowanej podczas Arena Design zabudowie niezwykłego uroku.

Kolejną nowością, z którą mogli zapoznać się goście odwiedzający stoisko marki Peka był system Pleno Plus. Podobnie jak jego poprzednik Pleno – wykończony koszami Fioro, czyli z dodatkiem drewna – cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Obszerne półki pozwalają na przechowywanie poza zapasami żywności również zastawy stołowej i małego AGD. Dzięki temu, że wszystkie półki wysuwają się równocześnie, cała zawartość szafki jest natychmiast widoczna.

… i do garderoby

- Dla przypomnienia o tym, że PEKA to nie tylko rozwiązania do kuchni, na stoisku w Poznaniu pokazaliśmy mały moduł garderobiany – mówi Anita Łopatka. Wykorzystaliśmy w nim system Pecasa z czarnym profilem oraz wspornik z drążkiem na ubrania. Na takim profilu możemy zawieszać różne kombinacje półek i wieszaków, w zależności od naszych potrzeb. A w szufladach pokazaliśmy wyprofilowane wytłoczki na obuwie w dwóch kolorach: szarym i antracytowym. Takie rozwiązanie eliminuje bałagan i umożliwia szybki przegląd obuwia.

Cztery dni na Międzynarodowych Targach Poznańskich były dla marki Peka pełne wrażeń i inspirujących spotkań. Owocne dyskusje po raz kolejny udowodniły, że przemyślane, niezwykle funkcjonalne, a przy tym odpowiadające najnowszym wzorniczym trendom systemy meblowe są absolutnie niezbędne dla współczesnego designu.

Więcej informacji na stronie: www.peka.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design
Peka podsumowuje targi Arena Design

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony