ReklamaHettich majówka
Planowanie z Plannerem – narzędzie usprawniające branżę meblarską

TopSolid

Wybieramy i zamawiamy meble. Teraz …pozostaje nam czekać na zamówiony zestaw. Tymczasem właśnie w tym momencie zaczyna się cały proces produkcyjny. Dane i wytyczne klienta są przekazywane do producenta i od prawidłowości tej operacji zależy czy otrzymamy takie meble, jakie dokładnie chcieliśmy. W tych przypadkach pomaga bardzo TopSolid Planner. Ten program ma bardzo wiele zalet.

TopSolid Planner to w pełni zintegrowany moduł programu umożliwiającego projektowanie oraz produkcję mebli TopSolid Wood. To oprogramowanie CAD/CAM pozwala na w pełni parametryczną pracę na modelu 3D, eliminując konieczność projektowania każdej części mebli z osobna. Dodatkowo każda naniesiona zmiana lub poprawka w konstrukcji mebla wpływa także na dokonanie automatycznych zmian w dokumentacji 2D oraz programach na maszyny CNC.

Głównym zadaniem programu jest wsparcie salonów sprzedaży producentów mebli, a także działów handlowych firm produkcyjnych. To także niezwykle proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na prezentacje mebli w zabudowie przy wykorzystaniu parametrycznych bibliotek gotowych mebli oraz półfabrykatów. Biblioteki te połączone są bezpośrednio z produkcją firmy. Dzięki temu wszystkie nowości, aktualizacje ofert trafiają od razu do salonów sprzedaży oraz handlowców tych firm.

Taki program to również wygoda i oszczędność. Nie trzeba bowiem już teraz drukować papierowych katalogów produktowych. Zakres zmiennych poszczególnych elementów zależy od parametrów, jakie zostaną udostępnione przez dział projektowy w zakładzie. Synchronizowane są nie tylko biblioteki wyrobów ale również ich cenniki.

TopSolid Planner daje również możliwość bezpośredniej kontroli nad złożonym przez klienta zamówieniami. Nie tylko można w ten sposób wysyłać dane do kontrahentów, ale również odsyłać zamówienie z salonów sprzedaży bezpośrednio do fabryki producenta. To zmniejsza czas oczekiwania na przesłanie potrzebnych informacji do wyprodukowania mebli. Takie niezbędne dane jak wymiary, kolory czy rodzaj okuć znajdują się w zestawie danych, które wysyłane są prosto do zakładu produkcyjnego. Sporym atutem tego rozwiązania jest także fakt, że projekt zawiera w sobie całą technologię. Proces produkcyjny jest również automatyzowany dzięki TopSolid Wood CAM.

TopSolid Planner nie tylko przyspiesza i uproszcza komunikację z salonami sprzedaży oraz handlowcami, ale przede wszystkim usprawnia przesyłanie bezbłędnych danych do zakładu produkcyjnego. Plannera to przede wszystkim narzędzie, które zastąpi zalegające papierowe katalogi i pozwola w szybki sposób zbudować razem z klientem jego wymarzone meble.

To również narzędzie, które umożliwi znaczne uproszczenie organizacji pracy w firmie, a co za tym idzie bez wątpienie pozwoli podnieść jej zyski.

www.tsintegracje.com

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Planowanie z Plannerem – narzędzie usprawniające branżę meblarską
Planowanie z Plannerem – narzędzie usprawniające branżę meblarską
Planowanie z Plannerem – narzędzie usprawniające branżę meblarską
Planowanie z Plannerem – narzędzie usprawniające branżę meblarską
Planowanie z Plannerem – narzędzie usprawniające branżę meblarską

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony