Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Palette Cad

Płyta antypoślizgowa RAUVISIO Grip – szuflady pod kontrolą!

Strefa biznesuNowości 16 dni temu    3.04.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Rehau

Czy wiecie jak można wyeliminować denerwujące przesuwanie się garnków i talerzy w szufladzie w kuchni w czasie jej otwierania i zamykania? Są dwa rozwiązania: albo włożyć do szuflady tyle przedmiotów, że nic się już więcej nie wciśnie i garnki nie mają szans na jakikolwiek ruch, albo – o wiele łatwiej i przyjemniej – zastosować antypoślizgową płytę do szuflad RAUVISIO Grip od REHAU.

Pierwsze rozwiązanie możemy odrzucić. Kuchnia nie lubi bałaganu, a wyjmowanie połowy zawartości szuflady, by dostać się do miseczki, która akurat jest na dnie stosu naczyń, nie należy do przyjemności. Drugie rozwiązanie to jednak trafiony pomysł. To tak, jakbyśmy sprytną sztuczką oszukali fizykę i jej siłę bezwładności.

Wszystko na swoim miejscu
Stolarze ceniący sobie rozwiązania meblarskie firmy REHAU, chętnie sięgają po nową antypoślizgową płytę do szuflad RAUVISIO Grip, która unieruchamia naczynia w czasie ruchu szuflady. Nie tylko zresztą naczynia – mogą to być narzędzia, artykuły biurowe, lekarstwa, czy kolekcjonerskie drobiazgi. W efekcie wszystko jest na swoim miejscu. Nic się nie przesuwa i nie hałasuje.

Ta płyta łączy atuty mat antypoślizgowych i konstrukcji szuflad. Nie wymaga osobnego przygotowania dobrego jakościowo dna szuflady i maty antypoślizgowej, za to pozwala na uproszczenie produkcji mebla. Znika też problem utrzymania porządku w głębokich szufladach, a pojawia się zaleta bezpiecznego ich użytkowania.

Szybciej, ciszej i wygodniej
Płytę antypoślizgową RAUVISIO Grip tworzy materiał zbudowany z kilku polimerów, trwale połączony z płytą wiórową. Przycięta do wymiaru szuflady i zamontowana standardowymi metodami, służy jako dno, albo tył szuflady. Jest wytrzymała, bo wykonana ze starannie dobranych tworzyw, połączonych ze sobą na stałe w procesie produkcji. Uniwersalna – nadaje się do prawie wszystkich typów szuflad z dnem 16 mm, a do tego praktyczna, bo zabezpiecza szufladę przed wilgocią, można ją łatwo wyczyścić i nie poddaje się promieniowaniu UV. Niebagatelnym atutem jest też estetyka. Miła w dotyku płyta produkowana jest w kolorze grafitowym, o wzorze delikatnego diamentu. I co ważne, dostarczana w dużym formacie (2040x1150 mm) jako gotowa płyta grubości 16 mm. Łatwa do przycięcia i montażu może stać się asem w rękawie stolarza.

Dowiedz się więcej na www.rehau.pl/stolarz

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Nie ma jeszcze komentarzy...
  Lignumsoft