ReklamaSCM - Xylexpo A1

Podsumowanie Dni Otwartych SCM Polska 2022

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Podsumowanie Dni Otwartych SCM Polska 2022

W dniach 26-27 października w siedzibie SCM - producenta zaawansowanych technologicznie rozwiązań do obróbki drewna i tworzyw drewnopochodnych odbyły się Dni Otwarte SCM Polska 2022.

Była to kolejna okazja do zapoznania się z szeroką ofertą SCM oraz przeprowadzeniem rozmów z przedstawicielami firm przodujących na rynku w zakresie działań towarzyszących produkcji. 

W tym roku zaprezentowała się m.in. hurtownia płyty Tom Płyt, która dostarcza nam płytę wiórową. Zaprezentowała się u nas również firma REHAU, oferująca obrzeże, firma LCM, która dostarcza płyny do okleiniarek. Nie zabrakło oczywiście firmy Jowat, dostawcy klejów. W trakcie Dni Otwartych zapoznać można było się z ofertą firm finansujących sprzedaż – PKO Leasing oraz Santander Leasing. Obecna była również firma Lignumsoft  oferująca proste i intuicyjne oprogramowanie do projektowania mebli - Corpus. Goście mogli zapoznać się także z firmą Gudepol, która dostarcza na rynek sprężarki przemysłowe, ITA TOOLS – dostawcą narzędzi oraz firmą IMAS, która pokazała rozwiązania z zakresu instalacji odwiórowania. W trakcie tego wydarzenia za sprawą szerokiej gamy maszyn wystawionych na pokaz gości, można było obejrzeć wieloetapową obróbkę elementów meblarskich.

Pokazano m.in. centrum obróbcze sterowane numerycznie morbidelli m100 niezmiennie popularny model wykonujący ogromną część pracy w zakładzie dzięki agregatowi wiertarskiemu który umożliwia wykonanie wszelkich możliwych wierceń.

Poza tym zajmująca relatywnie niewielką przestrzeń W dniach 26-27 października w siedzibie SCM - producenta zaawansowanych technologicznie rozwiązań do obróbki drewna i tworzyw drewnopochodnych odbyły się Dni Otwarte SCM Polska 2022.

Była to kolejna okazja do zapoznania się z szeroką ofertą SCM oraz przeprowadzeniem rozmów z przedstawicielami firm przodujących na rynku w zakresie działań towarzyszących produkcji. W tym roku zaprezentowała się m.in. hurtownia płyty Tom Płyt, która dostarcza nam płytę wiórową. Zaprezentowała się u nas również firma REHAU, oferująca obrzeże, firma LCM, która dostarcza płyny do okleiniarek. Nie zabrakło oczywiście firmy Jowat, dostawcy klejów. W trakcie Dni Otwartych zapoznać można było się z ofertą firm finansujących sprzedaż – PKO Leasing oraz Santander Leasing. Obecna była również firma Lignumsoft  oferująca proste i intuicyjne oprogramowanie do projektowania mebli - Corpus. Goście mogli zapoznać się także z firmą Gudepol, która dostarcza na rynek sprężarki przemysłowe, ITA TOOLS – dostawcą narzędzi oraz firmą IMAS, która pokazała rozwiązania z zakresu instalacji odwiórowania. 

W trakcie tego wydarzenia za sprawą szerokiej gamy maszyn wystawionych na pokaz gości, można było obejrzeć wieloetapową obróbkę elementów meblarskich.

Pokazano m.in. centrum obróbcze sterowane numerycznie morbidelli m100 niezmiennie popularny model wykonujący ogromną część pracy w zakładzie dzięki agregatowi wiertarskiemu który umożliwia wykonanie wszelkich możliwych wierceń.

Poza tym zajmująca relatywnie niewielką przestrzeń wiertarka morbidelli cx210.
Zaprezentowano również linię okleiniarek począwszy od najmniejszej  olimpic k100 evo aż po stefani kd hp do szybkiej i precyzyjnej produkcji o wysokich standardach jakości.

Przedstawiono znaną i cenioną maszynę z naszej oferty pilarkę panelową gabbiani s95. Urządzenie pozwalające wygodnie i dokładnie przeprowadzać rozkrój na formatki oraz etykietować gotowe elementy. 
Wśród licznych modeli DMC - szlifierek dedykowanych dla przemysłu, SCM zaprezentowało szlifierkę DMC sd30, mogącą zaspokoić potrzeby każdego zakładu. Goście odwiedzający Dni Otwarte mogli również zapoznać się z szeroką gamą maszyn klasycznych m.in.:

 • strugarek
 • frezarek
 • wiertarek
 • pilarek

Po tak długiej przerwie Dni Otwarte SCM zostały pozytywnie przyjęte przez zwiedzających.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony