ReklamaRemmers - baner ogolny A1

Pokój dziecięcy – oaza spokoju dzięki rozwiązaniom Hettich.

Meble

pokój dzienny

Mebleinfo   

Pokój dziecięcy – oaza spokoju dzięki rozwiązaniom Hettich.

Urządzanie pokoju dziecięcego to zadanie, które wymaga wzięcia pod uwagę kilku aspektów: od funkcjonalności i bezpieczeństwa, po estetykę. Każda mama pragnie stworzyć przyjazną, bezpieczną przestrzeń, w której dziecko odnajdzie spokój, tak ważny w procesie rozwoju. Hettich od lat wspiera niewypowiedziane wyrazy uczucia każdej matki, dzięki czemu te cenne, spokojne chwile są możliwe. 

Cisza. Tak ważna w pokoju niemowlaka... Cisza to bezpieczeństwo, spokój i chwila oddechu dla mamy. Możesz stworzyć przestrzeń, w której cisza będzie stałym elementem. Urządzając pokój dziecka, zadbaj nie tylko o estetykę mebli i bezpieczne rozwiązania (np. zaoblone brzegi komody czy łóżeczka), ale również o ich funkcjonalność. Meble, których pracy nie słuchać: bezszelestnie zamykane drzwi, cicho zamykana szafa i bezgłośnie wysuwająca się szuflada – to synonimy spokoju według Hettich. 

Zobacz nasz film, w którym zastosowano rozwiązania wprowadzające do pokoju dziecka ciszę i spokój: 

A teraz śpij…
Klasyczne szafy odchodzą do lamusa, a drzwi przesuwne to coraz chętniej wybierane rozwiązanie w meblach. W pokoju dziecięcym taka opcja sprawdzi się z dwóch bardzo ważnych powodów: zaoszczędzimy cenne miejsce oraz, co jest istotne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka, zapewnimy mu ciszę i spokój. 

TopLine L to system przeznaczony do drzwi przesuwnych o średnim obciążeniu, idealny do zastosowania w szafach, garderobach i innych meblach, gdzie wymagane są ciche i płynne przesuwy. Dzięki wysokiej jakości rolce i prowadnicy, drzwi przesuwają się niemal bezgłośnie, co zwiększa komfort użytkowania i nie zakłóca ciszy panującej w pokoju.

Drugi z systemów, TopLine XL, system przesuwny do obsługi większych i cięższych drzwi, jest idealny do dużych szaf i garderób. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, przesuwanie drzwi jest ciche i płynne, nawet w przypadku większych obciążeń.

Proszę nie trzaskać!
W przypadku drzwi składanych sprawdzi się WingLine, nowoczesne rozwiązanie, które oferuje funkcjonalność, wygodę i estetyczny wygląd. Zaprojektowany z myślą o szafach, garderobach oraz innych meblach, gdzie oszczędność miejsca i elegancki design są kluczowe, idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka. WingLine wykorzystuje specjalny mechanizm do składania drzwi, który umożliwia płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie. Drzwi poruszają się na prowadnicach zamontowanych zarówno na górze, jak i na dole, co gwarantuje ich równomierne przesuwanie, stabilność oraz lekkość ruchu. Technologia Push to Move umożliwia otwieranie drzwi za pomocą lekkiego nacisku, zapewniają łatwe i ciche otwieranie, a Silent System zapewnia ciche domykanie.

Wszystko, co najważniejsze
Przechowywanie dziecięcych rzeczy powinno być wygodne, a każda rzecz musi być zawsze pod ręką. System szuflad AvanTech You to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design, funkcjonalność oraz możliwość personalizacji.  AvanTech You od Hettich, zaawansowany system szuflad, łączy nowoczesny design, elastyczność personalizacji i wysoką funkcjonalność. Piękne, pojemne oraz płynnie pracujące szuflady to ideał do pokoju dziecka. Cichy i płynny ruch szuflad to zasługa zaawansowanego systemu prowadnic. Dziecko śpi, a ty swobodnie układasz w komodzie ubranka dziecka i jednym ruchem bezszelestnie zamykasz szufladę. Brzmi jak bajka, prawda?

Cicho sza…
Dziecko zasnęło, a ty chcesz uporządkować jego pokój? Dzięki rozwiązaniom Hettich możesz niemal bezszelestnie przejrzeć zawartość komody nie budząc dziecka! Mechanizm Push to open Silent to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje bezuchwytowego otwierania i cichego domykania. Mechanizm, przeznaczony do zastosowania w szufladach i drzwiach, zapewnia ciche i płynne domykanie frontów, eliminuje hałas związany z trzaskaniem oraz chroni meble przed uszkodzeniami wynikającymi z gwałtownego zamykania.
Wystarczy lekko nacisnąć front szuflady, aby mechanizm zainicjował jej automatyczne otwieranie. Jest prosty w obsłudze, co sprawia, że codzienne korzystanie z mebli staje się ciche, co w przypadku dziecięcego pokoju ma ogromne znaczenie. Co istotne, ciche domykanie zmniejsza ryzyko przytrzaśnięcia palców, co jest szczególnie ważne, gdy dziecko zacznie chodzić i dotykać mebli w swoim pokoju.

Szukasz innych rozwiązań, które pozwolą Ci stworzyć przyjazny i bezpieczny dom? Znajdziesz je na: hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony