ReklamaFestool 18V

Polska marka zaprezentuje się na targach IMM Cologne 2020 

Polska marka zaprezentuje się na targach IMM Cologne 2020 

OVO

Polska marka OVO wśród tysięcy wystawców z całego świata na prestiżowych targach branżowych Kolonii już w 2020 r. Podczas światowego święta designu firma zaprezentuje m.in. nową kolekcję inspirowaną naturą. Będzie to również okazja do spotkania z nagradzaną, brazylijską projektantką, współpracują z OVO. 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz w Kolonii to ponad 1100 wystawców z 52 krajów świata - to tylko statystyki ubiegłorocznej edycji. W tym roku pojawi się tam mocny, polski akcent.

Marka OVO zadebiutowała na targach Warsaw Home 2019, podczas których zaprezentowała dwie premierowe kolekcje: OVO+ oraz SHAPES. Bazują one na modułowości i łatwości łączenia poszczególnych elementów i modeli w niemal dowolne kombinacje dekoracji ściennych. Ich wyróżnikiem jest oryginalny design, tworzony przez międzynarodowych, cenionych projektantów, a także jakościowe, starannie wyselekcjonowane materiały. 

- Z dużą satysfakcją i sentymentem wspominamy nasz debiut na ubiegłorocznych targach Warsaw Home. To były dni wypełnione wartościowymi spotkaniami i bardzo pozytywnym odbiorem naszych produktów, co niesamowicie zmotywowało nas do dalszej, intensywnej pracy. Jej efekty pokażemy już na gruncie międzynarodowym, podczas tegorocznych targów w Kolonii. Jest to dla nas naturalny krok, ponieważ od początku naszym zamysłem było łączenie polskiej produkcji z wielokulturowym wymiarem designu. Dlatego też na naszym stoisku w Kolonii ponownie będzie obecna Roberta Banqueri - pochodząca z Brazylii, wielokrotnie nagradzana projektantka, współautorka kolekcji OVO+, z którą sukcesywnie zacieśniamy współpracę - mówi Wojciech Paczka, założyciel marki OVO. 

Nowością zaprezentowaną właśnie w Kolonii będzie kolekcja BLO. Jej inspiracją były kształty natury, imitujące kamienie. Można łączyć je w rozległą zabudowę ścienną lub tworzyć z nich pojedyncze akcenty, podkreślające urok wnętrza. 

BLO jest mocno osadzona w pastelowej kolorystyce. Można tam jednak znaleźć również materiały imitujące kamień czy też naturalny, stabilizowany mech. 

Współautorem jest Amadeusz Bożemski - utalentowany projektant i grafik, którego prace zostały już dostrzeżone przez kluczowe, branżowe media. 

Stoisko marki OVO, E033, zlokalizowane będzie w hali 4.2. 

Więcej informacji o produktach marki OVO znaleźć można na stronie www.ovo.design

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony