ReklamaPollmeier - baner A1
Polski producent maszyn CNC na targach Drema 2019

InfoTEC CNC

Targi Drema 2019 są dla InfoTEC CNC szczególne, i to z kilku względów. Przede wszystkim firma chce podziękować swoim stałym klientom za ich zaufanie. Dodatkowo polskie przedsiębiorstwo podczas targów zaprezentuje swoje dalsze kierunki rozwoju.

Po wielu pracach w dziale „B+R” firma zaprezentuje na targach kolejny krok milowy w rozwoju InfoTEC CNC i polskiej myśli technologicznej.

Te targi dla polskiego producenta ważne są także dlatego, że umożliwia spotkania z klientami przy produkowanych maszynach. Będzie można je dokładnie obejrzeć. Dla przedsiębiorstwa zaś to cenne wymiany zdań na temat co jeszcze więcej można zrobić, aby przenieść polskie firmy na jeszcze wyższy poziom automatyzacji, a tym samym konkurencyjności na Europejskich i Światowych rynkach.

Co firma pokaże na targach Drema 2019?

Przede wszystkim można liczyć na dobrze znane i docenione maszyny do nestingu z serii EVOLUTION w różnych konfiguracjach, co pozwoli ujrzeć spektrum ich możliwości. Jednak to co naprawdę warto zobaczyć, to przede wszystkim cyfrowa produkcja mebli na wymiar oraz to w jaki sposób wpływa ona na branżę oraz na jej przyszłość.

- Patrząc globalnie na cyfrowy świat, cyfrowa produkcja będzie miała ogromny wpływ na rozwój przedsiębiorstw w najbliższym czasie, warto więc już dziś się z nią zapoznać i oswoić – wskazują przedstawiciele InfoTEC CNC.

Kolejnym bardzo ważnym punktem technologicznym zaprezentowany na targach, zarówno w branży, jak i dla InfoTEC, będą zrobotyzowane i autonomiczne stanowiska do produkcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych.

- Ważnym z tego względu, iż jako pierwsza polska firma zaprezentujemy rozwiązania autonomiczne na taką skalę, a dla branży istotne, gdyż rozwiązania znane z branży motoryzacyjnej z sukcesem zaczynają działać w branży meblarskiej – dodają przedstawiciele firmy.

Znajdź firmę na targach Drema!

Na targach Drema 2019 przedstawiciele firmy będą obecni w czterech miejscach. Stoisko główne będzie znajdować się na hali nr. 5 (stoisko 22), gdzie będzie dużo przyszłości i innowacji. Na hali 5 będzie się również mieścić InfoTEC INKUBATOR wraz z Zakład Makerspace, gdzie wspólnie będzie się odbywała produkcja budy dla schronisk oraz elementy mebli na potrzeby wydarzenia Drema Dzieciom. Na hali 7 i 8 firma zaprezentuje dwie praktyczne strefy. Pierwsza na hali 7 będzie to GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI https://infotec-cnc.com/globalna-innowacja-w-kuchni/, natomiast na hali 8 zostanie zaprezentowana TAPICERNIA 4.0 https://infotec-cnc.com/tapicernia-4-0/

Kogo jeszcze możecie spotkać w strefach InfoTEC CNC?

Oprócz maszyn i systemów CNC będzie można również zapoznać się z ofertą produktową takich firma jak: Allcomp, AMATEC Polska, Blum, Drew-Met, Frontres, ICA, InfoCAM CABINET power by Abrys, ITA Tools, Kronospan, Lamello, Meble AD, Meble Mobi, PKO Leaisng, PUREKO, Ramaro, Schilsner, TopSolution.

www.infotec.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony