ReklamaBusch A1

Polski producent mebli na targach w Dubaju i Londynie

Biznes

wydarzenia

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Polski producent mebli na targach w Dubaju i Londynie

ZAJC

Wrzesień to dla marki ZAJC, polskiego producenta luksusowych mebli kuchennych, okres prezentacji swoich wyrobów na międzynarodowych imprezach wystawienniczych. Polska firma zaprezentowała swoją ofertę na dwóch prestiżowych wydarzeniach targowych - INDEX Exhibition w Dubaju oraz 100% Design w Londynie.

Zachwyt w Dubaju

Na targach INDEX Exhibition, odbywających się w dniach 17-19 września w Dubaju marka ZAJC zaprezentowała tegoroczną nowość, czyli kuchnię Monolith. Nazwa kolekcji nawiązuje do monolitycznej wyspy kuchennej z frontami i blatem z jednego rodzaju kamienia. Co ciekawe, poznańska firma posiada opatentowaną technologię wykonania kamiennego frontu. 

Bardzo precyzyjne, ręczne wykonanie oraz starannie dobrane luksusowe materiały zachwyciły architektów i deweloperów, którzy odwiedzali stanowisko firmy na targach. 

Warto podkreślić, że to wydarzenie odbywające się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest największą tego typu imprezą w rejonie Bliskiego Wschodu i Afryce Północnej. 

Już od 1990 roku przyciągają i łączą ze sobą architektów, projektantów wnętrz, deweloperów i specjalistów ds. zakupów z nowymi markami, start-upami wyznaczającymi trendy i największymi międzynarodowymi markami w branży wyposażenia wnętrz.

Phantom w Londynie

Kolejny raz marka ZAJC zaprezentowała się na londyńskich targach 100% Design w dniach 18-21 września.  To wydarzenie odbywa się równocześnie z London Design Festival i przyciągają 27 tysięcy odwiedzających. 

Podczas tegorocznej, już 25. edycji targów, królowały odniesienia do świata natury, uwagę przyciągała ogromna ilość produktów wykonanych z drewna. 

W ten trend znakomicie wpisała się ekspozycja ZAJC. Na stanowisku poznańskiej firmy pokazana została kolejna z tegorocznych nowości, czyli kuchnia Phantom. Meble wykończone zostały naturalnym szczotkowanym dębem i wytrawianym granitem. Kuchnia wyróżnia się innowacyjnym sposobem w jakim rozwiązano połączenie wyspy ze stołem. Konstrukcja wyspy oparta jest na przeciwwadze, dzięki czemu stół nie posiada nóg. 

- Obie imprezy targowe przyniosły dla marki wiele nowych kontaktów handlowych i zamówień. Były również okazją do wymiany poglądów na temat wysokiej klasy mebli kuchennych. Zdaniem międzynarodowej publiczności, w tym wielu profesjonalistów meble marki ZAJC spełniają najwyższe światowe standardy, które są oczekiwane od produktów premium – komentuje Justyna Zajc. 

www.zajc.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Polski producent mebli na targach w Dubaju i Londynie
Polski producent mebli na targach w Dubaju i Londynie

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony