ReklamaAutodesk a1
Powierzchnie antybakteryjne – dla trwałego bezpieczeństwa i spokoju ducha

Impress

W dzisiejszych czasach skuteczna ochrona przed szkodliwymi wirusami, bakteriami i mikroorganizmami jest bardziej pożądana niż kiedykolwiek wcześniej. Powierzchnie melaminowe firmy Impress łączą atrakcyjny wygląd z trwałą ochroną higieniczną.

Każdego dnia dotykamy wielu powierzchni - w domu, w pracy czy w miejscach publicznych. Od przedmiotów codziennego użytku po dekoracje wnętrz i meble - pomieszczenia są pełne mikrobów.

Właściwa higiena rąk i dezynfekcja powierzchni pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się szkodliwych bakterii. Wymaga to jednak zaangażowania ze strony każdego człowieka.

Trwałą ochronę i dodatkowe bezpieczeństwo dla wszystkich zapewnia zastosowanie antybakteryjnych powierzchni melaminowych firmy Impress, szczególnie w miejscach często uczęszczanych i narażonych na ryzyko. Są one testowane i certyfikowane przez niezależny instytut badawczy ISEGA zgodnie z najważniejszą i uznaną na całym świecie metodą badawczą (ISO 22196 = JIS Z 2801) dla oceny aktywności antybakteryjnej.

Oznacza to, że 99,9% bakterii i zarazków na powierzchniach z melaminy z efektem antybakteryjnym zostaje wyeliminowanych w ciągu 24 godzin, a ich rozmnażanie jest uniemożliwione. Dzięki temu produkty Impress nadają się szczególnie do powierzchni wymagających intensywnego kontaktu w wielu dziedzinach życia prywatnego i publicznego, jak również do wrażliwych obszarów zastosowania o wysokich wymaganiach higienicznych.

W przypadku pomieszczeń mieszkalnych przykładem są przede wszystkim kuchnie z blatami roboczymi, frontami i ścianami tylnymi, pomieszczenia sanitarne, jak również drzwi i stoły. Nie mniej ważne są również miejsca, w których gromadzą się ludzie, takie jak biura, w tym miejsca pracy, kawiarnie i bary, restauracje i hotele, szkoły, obiekty sportowe, strefy wejściowe i wiele innych miejsc o wysokim zanieczyszczeniu mikrobiologicznym. Nie można też zapominać o strefach ryzyka w sektorze opieki zdrowotnej, takich jak recepcje, poczekalnie czy gabinety zabiegowe.

Więcej: www.impress.bizPoleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Comano Ash 9021122FF T015 itec zoom
Door Celestine Oak 9024490FF
Jackson Oak industrial floor
Malto hotel lobby 9019374
Venice bathroom IZ 9016243

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony