ReklamaSenoplast - bez plam
Produkujesz meble tapicerowane? Ten system jest dla Ciebie.

Paragon– najnowocześniejszy i najwydajniejszy system automatycznego rozkroju dla producentów mebli tapicerowanych.

Najlepszą odpowiedzią na wyzwania konkurencyjnego rynku są rozwiązania, które umożliwiają redukcję kosztów materiałów i robocizny, gwarantują niezawodną obsługę, a także jakość i precyzję. Firma Gerber Technology, której Intex jest wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem na polskim rynku, wykorzystując blisko pół wieku doświadczenia w dostarczaniu do przemysłu zaawansowanych urządzeń krojczych, opracowała cutter Paragon. Czyni on rozkrój łatwiejszym, dzięki czemu wprowadza firmę na nowy, wyższy poziom. Ponadto jest łatwy w obsłudze, konserwacji i zapewnia wysoką jakość rozkroju.

System Paragon świetnie rozkrawa materiały takie jak owata, tkaniny i włókniny tapicerskie, tekstylia techniczne i inne podobne materiały. Paragon to szybki, łatwo dopasowujący się i inteligentny system rozkroju materiałów tapicerskich. Cechy te pozwalają operatorom szybko rozpocząć pracę na urządzeniu, przy najwyższej wydajności i bez straty jakości. Paragon analizuje wymogi każdego zadania, jak również parametry cięcia, aby zmaksymalizować szybkość i zoptymalizować jakość – dostarczając wycięte elementy, które są idealne już przy pierwszym podejściu do ich rozkroju.

Nowością jest współpraca cuttera z modułem AccuMark „Łatwy Plan”. Użytkownik może szybko wygenerować plan rozkroju. AccuMark® generuje etykietę z raportem cięcia i kodem kreskowym, zawierającym nazwę pliku, rodzaj materiału oraz liczbę warstw, którą operator umieszcza na górnej warstwie nakładu. Materiał z lagowarki przesuwany jest na powierzchnię stołu cuttera Paragon. Operator cuttera skanuje kod kreskowy w celu pobrania odpowiedniego pliku cięcia.

Co ważne, system Paragon pomaga menadżerom w znajdywaniu sposobów na ulepszenie przebiegu procesów technologicznych przy pomocy czytelnych statystyk i raportów dotyczących całkowitego czasu rozkroju, przestojów produkcyjnych, odstępów między zadaniami, a także ilości wykrojonych elementów.

W obecnej rynkowej rzeczywistości niezwykle istotna jest dogłębna analiza potrzeb nie tylko dużych odbiorców, ale też małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej, w których warto dostrzec potencjał rozwoju. Właśnie ta cecha, jak również dobry serwis i wysokiej jakości obsługa klientów, czynią z firmy Intex solidnego partnera.

1 czerwca bieżącego roku doszło do połączenia firm Lectra i Gerber Technology. Konsolidacja możliwości badawczo-rozwojowych obu firm umożliwi połączonej firmie przyspieszenie rozwoju technologii Przemysłu 4.0 i pomoże jej klientom wykorzystać pełny potencjał tych innowacji. Szerszy globalny zasięg połączonych firm pozwoli zwiększyć możliwości obsługi klientów na całym świecie dzięki większym zasobom i połączonym siłom zespołów sprzedaży i wsparcia Gerber Technology oraz Lectra.

Intex – wyłączny, autoryzowany dystrybutor Gerber Technology w Polsce – zaprasza na tegoroczną edycję targów DREMA, gdzie zaprezentuje zaawansowany system rozkroju jenowarstwowego – cutter Z1.

www.intex.bytom.pl


Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony