ReklamaHettich majówka
Przytulność przede wszystkim: przyjazne dekory od Interprint

Interprint dekor Sway

Przestrzenie dyktowane szybko mijającymi trendami powoli stają się przeszłością. Dziś, gdy świat bombarduje nas milionem bodźców, najbardziej liczy się przytulność, ciepło, komfort i harmonia. Nasze domy stają się miejscami regeneracji i bezpieczną przystanią, w której najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie. Oto dekory Interprint, które świetnie uzupełnią aranżacje utrzymane w tym stylu. 

W dobie ciągłego pośpiechu, stresu i nadmiaru bodźców, coraz częściej szukamy miejsc, które przyniosą spokój i pozwolą nam zadbać o samopoczucie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby takim miejscem stał się nasz dom. Zwróćmy uwagę na materiały, wzory i kolory, które wprowadzamy do wnętrz. Postawmy na harmonię i stonowany rytm kolorystyczny, a stworzysz przestrzeń, która będzie pełna ciepła i spokoju.

W takich aranżacjach świetnie sprawdzi się dekor Canneto od Interprint. Klasyczny dekor dębu o eleganckim usłojeniu został uwspółcześniony dzięki graficznemu efektowi 3D. Siłą tego wzoru jest łagodna gra kolorów oraz połączenie spokoju natury z nieformalnym, miejskim stylem. Dzięki temu Canneto jest prawdziwą deklaracją współczesnego ducha czasu. 

Fot. dekor Canneto
Nowoczesny, wyrafinowany, a jednocześnie ponadczasowy – tak prezentuje się kreatywny dekor Sway - propozycja Interprint dla wszystkich, którzy cenią stonowane i monochromatyczne propozycje. Sway jednak, choć sprawia wrażenie jednolitego, ma lekko rozmytą strukturę, która dodaje mu charakteru. Sway z powodzeniem można łączyć z innymi dekorami, tworząc własne kompozycje. 
 

Fot. dekor Sway
Więcej dekorów Interprint można znaleźć na: www.interprint.com/dekor/explorer

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Dekor Canneto
Dekor Canneto
Dekor Sway
Dekor Sway

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

do góry strony