ReklamaIMM
Różnorodność cienkich obrzeży ABS

Ostermann

Producenci mebli w całej Europie najczęściej używają obrzeży meblowych z materiału ABS. Oprócz dobrych właściwości obróbczych, materiał przekonuje przede wszystkim swoją różnorodnością kolorów, dekorów oraz powierzchni. Specjalista od obrzeży Ostermann dostarcza wiele swoich obrzeży ABS nawet w trzech różnych grubościach. 

Najważniejsze jest połączenie obrzeży z dekorem! Z tego powodu Ostermann oferuje wiele standardowych obrzeży ABS opcjonalnie o grubości 0,4 mm oraz 1 i 2 mm. Dzięki temu, w zależności od zastosowania, można zamontować obrzeża w różnych miejscach detalu, w 100% pasujące do dekoru.

Cienkie obrzeża ABS o grubości 0,4 mm oferują możliwość obróbki o wysokiej jakości w połączeniu z kolorem i dekorem. Są one trwałe i odporne. Stosuje się je między innymi do przykrycia tylnej strony blatów roboczych, korpusów, półek, kolców i paneli bocznych. Te same obrzeża są dostępne o grubościach 1 lub 2 mm dla bardziej wymagających elementów meblowych. W ten sposób obrzeża w tym samym kolorze i dekorze o różnych grubościach mogą być stosowane przy frontach oraz korpusach. 

Do tego: obrzeża z aktualnych kolekcji

Wśród licznych obrzeży meblowych dostępnych w każdych z tych trzech grubości, znajdują się także trendy aktualnych kolekcji Egger, Pfleiderer, Kronospan oraz Swiss Krono. Wszystkie obrzeża są dostarczane w standardowych szerokościach 23, 33, 43 oraz 100 mm. 

Na życzenie różne formy uszlachetniania

Na życzenie, Ostermann może dociąć szeroką rolkę obrzeży o szerokości 100 mm na dowolną szerokość od 16 mm. Poza tym Ostermann oferuje wszystkie obrzeża ABS z warstwą kleju topliwego. Dla obrzeży o grubości 2 mm dostępny jest specjalny serwis. Na życzenie klienta są one również dostępne w wersji z mostkiem do prostej obróbki na elementach zaokrąglonych lub na miejscu pracy. Zależnie od szerokości, można przymocować pojedynczy lub podwójny mostek. Stolarz preferujący nowoczesne technologie spoin zerowych otrzyma od firmy Ostermann obrzeża o wymienionych trzech grubościach również z warstwą funkcyjną specjalnie dopasowaną do technologii obróbki. 

Łatwe i szybkie zamówienie obrzeży online 

Sklep internetowy firmy Ostermann www.ostermann.eu z największym asortymentem obrzeży w Europie jest dostępny dla stolarzy przez całą dobę. Posiada ponad 14 000 obrzeży do powierzchni od ponad 70 dostawców płyt. Zawsze dostępne: obrzeża pasujące do aktualnych trendów w branży meblowej! 

Wszystkie informacje o obrzeżach z asortymentu Ostermann można znaleźć wpisując hasło „#CienkieABS” na stronie internetowej www.ostermann.eu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony