ReklamaFestool akumulator
 Sofa – mebel do zadań specjalnych!

Inspirium

Każdy z nas chciałby w swoim wnętrzu mieszkalnym posiadać meble podkreślające swój indywidualny charakter. Każdy z nas lubi bowiem czym się wyróżnić, odciąć od innych wzorców, pokazać swój indywidualizm. Tu pomocą będą meble marki Inspirum.

Te nasze potrzeby do indywidualizmu jednostki dostrzegają również projektanci i producenci. Dlatego coraz bardziej rośnie oferta usług i produktów spersonalizowanych. To silny trend, którego nie sposób ignorować. Nie ignoruje go również Inspirium – polski producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych.

Meble dedykowane do odpoczynku zaczynają odgrywać w naszych wnętrzach coraz większą rolę. Nie trudno tu o wyjaśnienie. Po ciężkim dniu pracy nasza strefa mieszkalna stanowi nasz azyl i nasze miejsce odpoczynku. Dbamy więc o nasz komfort reszty dnia. Jeśli więc nie należymy do tych osób, które najlepiej odpoczywają aktywnie, na łonie natury, powinniśmy zainteresować się…sofami.

Wolny czas odpoczynku tu możemy spędzić z książką i kieliszkiem wina, z play station, w towarzystwie ukochanej osoby, psa czy oglądając telewizję.

Sofa to obecnie mebel do zadań specjalnych. Dlatego powinna być zaprojektowana starannie, z dbałością o funkcjonalność i detale. Wykonana przede wszystkim z trwałych, wysokiej jakości materiałów.

Wybór mebla idealnego dla nas powinien być podyktowany przede wszystkim naszymi potrzebami, możliwościami przestrzennymi i oczywiście naszym gustem. Tak, by wymarzona sofa była meblem szytym na miarę. Takie sofy można znaleźć w bogatej ofercie marki Inspirium.

Można tu wybierać spośród zróżnicowanych modeli dostępnych w kilku różnych konfiguracjach i szerokościach. Meble tej firmy są również wyjątkowo wygodne dzięki zastosowaniu wypełnienia SoftLayers – znajdziemy tam warstwę naturalnego pierza.

Sofy Inspirium są modułowe, dzięki czemu tworzenie dowolnych układów mebla i dopasowanie go do swojej przestrzeni jest bardzo prostym zadaniem. W ofercie znajdziemy także duży wybór tkanin tapicerskich, które są nie tylko miłe w dotyku ale co ważne odporne na zabrudzenia. Mamy tu również szeroką gamę kolorystyczną. Każdy więc wybierze taką sofę, jaka będzie w jego guście.

Jeśli jednak i ta zróżnicowana oferta nie zaspokaja naszych wszystkich potrzeb i oczekiwań, Inspirium daje możliwość wyprodukowania mebla na indywidualne zamówienie, bazującego na modelu z regularnej kolekcji.

www.inspirium.pl

 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony